Пловдив

Любен Богданов Йончев

клубове

роден на: 21.10.1981

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-03-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Гражданите 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
13-04-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Гражданите 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
25-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен BONELLI - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
04-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Lauta Army Fight Club - Гражданите 1 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 5 - 5 ВИСША ЛИГА 11
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
11-07-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
14-07-2014 21:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Гражданите 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
01-09-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 2 - 5 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Гражданите *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 2 - 6 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - Мас Гранде 0 - 5 ВИСША ЛИГА 16
14-10-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - BONELLI 2 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Гражданите 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
24-11-2014 00:00 не е избран Гражданите - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 19:00 Авангард Криско - Гражданите 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 9 - 2 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
17-05-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Космос 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 11:30 СЦ Арена Fresh Penis - Гражданите 10 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 0 - 5 ВИСША ЛИГА 11
09-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Младежка 1 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
27-06-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Гражданите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 11 - 5 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
16-09-2015 19:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 1 - 6 ВИСША ЛИГА 22
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АФК Марица 2 - 4 LA LIGA 23
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
16-10-2015 19:00 СЦ Арена Космос - Гражданите 14 - 4 ВИСША ЛИГА 24
21-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Пълдин Атлетик 4 - 4 LA LIGA 24
26-10-2015 19:00 СЦ Арена Гражданите - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 23
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 3 - 4 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 Авангард ФК Житница - Пълдин Атлетик 2 - 8 LA LIGA 26
09-11-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 21:00 Авангард ФК Спартак - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - ФК ПЛОВДИВ 17 - 0 LA LIGA 27
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
26-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Fresh Penis - Пълдин Атлетик 4 - 6 LA LIGA 28
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Old School - Пълдин Атлетик 1 - 9 LA LIGA 30
09-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център Гражданите - Лаос 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Пълдин Атлетик 4 - 13 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Пълдин Атлетик 2 - 8 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 ВИСША ЛИГА 11
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 21:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Juventus 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗИМНА ЛИГА 5
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Сабрина 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 ВИСША ЛИГА 25
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Пълдин Атлетик 5 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
22-10-2017 11:00 Игрище Ловен парк Пълдин Атлетик - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 4 ГРУПА E3 1
22-10-2017 13:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - Пълдин Атлетик 0 - 5 ГРУПА E3 2
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ