Пловдив

Христо Милков Стаев

клубове

роден на: 04.10.1976

години: 43

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 18
31-08-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Ф.К. ОАЗИС 3 - 10 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 2 - 1 ВИСША ЛИГА 22
08-10-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 ВИСША ЛИГА 16
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
20-10-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Десант-68 8 - 3 ВИСША ЛИГА 24
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 7 ВИСША ЛИГА 23
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
09-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Ф.К. ОАЗИС 4 - 10 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2
13-03-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Скрита Сила - Ф.К. ОАЗИС 1 - 8 Група O 1
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
15-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6 ВИСША ЛИГА 9
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 15 - 1 Група А 1
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - Последен Шанс 1 - 10 Група А 2
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 4 - 6 Група А 3
21-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - FC Dream Team 12 - 0 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Последен Шанс 2 - 11 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 OPEN CUP ГФЛ
27-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9 ВИСША ЛИГА 2
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Последен Шанс 2 - 11 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сборная 9 - 1 LA LIGA 2
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 1 - 3 LA LIGA 3
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ШАШ 9 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 4
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 6 - 6* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 5
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 3 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Космос - Последен Шанс 4 - 9 LA LIGA 6
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kilnockie 13 - 2 LA LIGA 7
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3 LA LIGA 8
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 4 - 4 ВИСША ЛИГА 13
15-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 1 - 3 LA LIGA 9
28-02-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 7 LA LIGA 10
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 20:05 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 11
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2 LA LIGA 12
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2 ВИСША ЛИГА 16
22-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Щ+Щ 8 - 3 LA LIGA 13
28-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 11 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 1
11-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 6 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ДИОМЕТРАН 8 - 5 Bundesliga 2
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 7 - 6 Bundesliga 3
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 9 - 3 Bundesliga 4
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
05-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Последен Шанс 0 - 5 Bundesliga 5
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3 Bundesliga 6
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 5 - 3 Bundesliga 7
23-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Младежка 1 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 3 Bundesliga 8
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8 ВИСША ЛИГА 26
11-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 2 - 6 Финални плейофи
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Пълдин Атлетик 5 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-09-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Мосад - Последен Шанс 3 - 3 LA LIGA 1
12-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
26-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Quantico - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 4 - 2 LA LIGA 4
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Ф.К. Елит 2 - 0 LA LIGA 6
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Балканска Гозба 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
01-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Quantico - Последен Шанс 3 - 6 LA LIGA 7
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Криско 7 - 2 LA LIGA 8
15-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Последен Шанс 4 - 5 LA LIGA 9
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
20-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 10
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
28-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сабрина 8 - 1 LA LIGA 11
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
08-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 3 - 5 LA LIGA 12
13-12-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ДИОМЕТРАН 6 - 4 LA LIGA 13
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1 LA LIGA 14
14-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Фитони 10 - 7 LA LIGA 15
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 6 - 3 Bundesliga 1
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Последен Шанс 3 - 3 Bundesliga 2
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 7 - 3 Bundesliga 3
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
19-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Последен Шанс 2 - 3 Bundesliga 4
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 3 - 1 Bundesliga 6
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 8 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 7
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 4 - 4 Bundesliga 5
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3 Bundesliga 8
25-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Последен Шанс 0 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 20:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 5 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC Siza Sport 6 - 1 Финални плейофи
15-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - DEMBA TEAM 8 - 5 PLOVDIV OPEN 4
04-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Последен Шанс 2 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
11-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Тарос Трейд 1 - 6 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 10 - 0 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Последен Шанс 2 - 5 LA LIGA 2
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0 LA LIGA 3
09-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
12-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Quantico 5 - 0 LA LIGA 4
16-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 1 - 4 LA LIGA 5
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2 LA LIGA 6
06-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Последен Шанс 3 - 5 LA LIGA 7
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-11-2018 00:00 не е избран Последен Шанс - Римските орли 5 - 0 LA LIGA 8
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
22-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 10 LA LIGA 9
28-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Internazionale - Последен Шанс 1 - 16 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Криско 5 - 4 LA LIGA 10
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11 LA LIGA 11
22-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Беси МФК 13 - 4 LA LIGA 12
27-02-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 13
01-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
06-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ФК Торнадо 19 - 1 LA LIGA 14
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
14-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Последен Шанс 7 - 9 LA LIGA 15
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
21-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 3 - 1 LA LIGA 16
25-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2019 20:30 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Маламир 12 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Маламир 10 - 1 LA LIGA 18
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Последен Шанс 3 - 9 LA LIGA 19
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 0 - 1 LA LIGA 20
02-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 5 - 2 LA LIGA 21
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК Белица 20 6 - 6 LA LIGA 22
13-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - Последен Шанс 1 - 6 LA LIGA 23
14-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Фаворит 7 - 4 LA LIGA 24
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 25
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 2 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
21-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Последен Шанс *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 3 - 1 Финални плейофи
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 6 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Последен Шанс 1 - 3 Финални плейофи