Пловдив

Стоил Владимиров Киров

клубове

роден на: 26.02.1981

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 7 - 2 СУПЕР Лига 7 1
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Фитони 4 - 5 ВИСША ЛИГА 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
07-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Десант-68 - Фитони 0 - 1 ВИСША ЛИГА 4
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Криско 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
14-05-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
23-05-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-05-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Спартак 5 - 4 ВИСША ЛИГА 9
04-06-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - Мас Гранде 5 - 0 ВИСША ЛИГА 10
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 2 - 8 ВИСША ЛИГА 11
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
03-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - BONELLI 1 - 1 ВИСША ЛИГА 17
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
17-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 19
24-09-2014 20:00 СЦ Арена Криско - Фитони 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
09-10-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Фитони 2 - 9 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 00:00 не е избран Фитони - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
24-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-11-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
12-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 21:00 Авангард Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
08-04-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
26-04-2015 14:00 Игрище Ловен парк Фитони - КАТАЛУНЦИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
04-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-05-2015 18:00 Зала "Декотекс" Фитони - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 21:00 Авангард Фитони - Младежка 1 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
24-05-2015 12:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 10:30 СЦ Арена Десант-68 - Фитони 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Фитони 2 - 7 ВИСША ЛИГА 12
16-06-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 14
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 20:00 Авангард Фитони - ФК Спартак 4 - 0 ВИСША ЛИГА 16
24-08-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 6 - 3 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Фитони 3 - 7 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 18:00 СЦ Арена Фитони - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 20
16-09-2015 21:00 Авангард Десант-68 - Фитони 3 - 4 ВИСША ЛИГА 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
06-10-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - FC Siza Sport 3 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-10-2015 20:00 СЦ Берое - открито Фитони - КАМИТЕ 1 - 1* КВАЛИФИКАЦИИ
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Криско 4 - 3 ВИСША ЛИГА 27
26-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 6 - 0 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Космос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Фитони 5 - 5 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
10-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 9
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 10 - 2 ВИСША ЛИГА 12
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1 ВИСША ЛИГА 15
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
08-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - Сабрина 6 - 2 LA LIGA 1
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4 LA LIGA 2
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
21-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6 LA LIGA 3
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC "Old Dogs" 7 - 4 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
11-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 12 СУПЕР Лига 7 5
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3 LA LIGA 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - COCA COLA 6 - 2 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Мосад 5 - 3 LA LIGA 6
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
26-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - Фитони *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
03-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фитони 5 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 4 СУПЕР Лига 7 3
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
24-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 1 - 4 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5 LA LIGA 11
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
05-12-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Quantico 2 - 1 LA LIGA 12
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1 LA LIGA 13
07-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ХАОС 2 - 2 LA LIGA 14
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 4 - 4 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Фитони 10 - 7 LA LIGA 15
19-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 15
26-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
27-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фитони 1 - 2 Bundesliga 1
03-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Последен Шанс 3 - 3 Bundesliga 2
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
19-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
30-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Приятели 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9 Bundesliga 6
06-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - Фитони 0 - 5 Bundesliga 7
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 5 Football 7 CUP 6
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
15-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Фитони 9 - 0 Bundesliga 8
16-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 5 - 2 Football 7 CUP 7
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4 Bundesliga 9
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Fitoni 6 - 7 СУПЕР Лига 7 25
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
13-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 4 - 2 СУПЕР Лига 7 26
18-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 8 СУПЕР Лига 7 27
27-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Полярните мечки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
27-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
02-07-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 7 - 4 СУПЕР Лига 7 30
04-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 14
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 5 - 3 Football 7 CUP
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
19-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 6 СУПЕР Лига 7 2
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Old School 4 - 1 СУПЕР Лига 7 3
25-09-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 1
01-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - FC Siza Sport 8 - 5 Лига Арена 2
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Novacite 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
15-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Fresh Penis 5 - 3 Лига Арена 4
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 6 - 4 СУПЕР Лига 7 8
31-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - АПФК Пловдив 3 - 5 Лига Арена 6
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
08-11-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Старата Школа 4 - 5 Лига Арена 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 13 - 7 СУПЕР Лига 7 10
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 11
21-11-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - Старата Школа 5 - 12 Лига Арена 9
23-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Вълчи рай 6 - 3 Лига Арена 8
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - FC Fitoni отложен Югоизток - група E 2
24-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 FC Fitoni - FC One Minute 5 - 0 Югоизток - група E 3
26-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - КАМИОНИТЕ 5 - 2 Лига Арена 10
26-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 12
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - FC Fitoni 11 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - FC Fitoni 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
10-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 9
17-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - FC Fitoni 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 10
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 11
28-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - FC Fitoni 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 12
02-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Maina City 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Старата Школа 8 - 2 СУПЕР Лига 7 14
20-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 14
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 3 - 2 СУПЕР Лига 7 15
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Old School 0 - 5 СУПЕР Лига 7 15
27-03-2019 21:00 СЦ Оптимум ХАОС - FC Fitoni 1 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
02-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Старата Школа 6 - 5 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
13-04-2019 12:30 Игрище зад централна поща КОПАКАБАНА - FC Fitoni 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 13
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
18-04-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Старата Школа 5 - 2 Лига Арена 12
19-04-2019 20:00 КОС Авеню РЕМИЗА - FC Fitoni 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
02-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Старата Школа 7 - 1 Лига Арена 15
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 21:00 не е избран ФК Самурай - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 17
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Хобити ФК 0 - 5 СУПЕР Лига 7 22
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - FC Fitoni 1 - 8 СУПЕР Лига 7 23
22-05-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 18
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
28-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 19
03-06-2019 01:00 СЦ Арена Старата Школа - Maina City 0 - 5 Лига Арена 20
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
10-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
17-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 3 - 2 СУПЕР Лига 7 24
24-06-2019 00:00 не е избран Старата Школа - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 22
01-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - FC Fitoni 9 - 3 Football 7 CUP 1
08-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 12 - 0 Football 7 CUP 2
16-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 3 Football 7 CUP 3
30-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 3 - 2 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni отложен Football 7 CUP 5
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Хулигани 4 - 5 Football 7 CUP 4