София

Ангел Янков Янков

клубове

роден на: 25.09.1988

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 21:00 не е избран Софийска вода - DEVILS 5 - 5* CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 10:00 Palmsbet stadium Римляните - Софийска вода 0 - 0* CHAMPIONSHIP 2
14-09-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 12 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2014 22:30 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
12-10-2014 09:00 не е избран Софийска вода - МФК Люлин - METHODIA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Реал София - Софийска вода 0 - 9 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2014 17:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 6 - 0 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2014 20:45 не е избран Витоша - Софийска вода 2 - 5 CHAMPIONSHIP 10
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0 CHAMPIONSHIP 13
23-11-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Лидер Надежда 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран Intellect - Софийска вода 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 20:45 не е избран Софийска вода - Витоша 7 - 2 Финални плейофи 1
22-02-2015 16:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Еврофутбол - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - Еврофутбол 0 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Шантавите 9 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 16:00 не е избран Busmanci - Еврофутбол 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Еврофутбол - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - Софийска вода *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
09-05-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Shporite 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 20:00 не е избран Гръм София - Еврофутбол 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 18:00 не е избран Еврофутбол - АФК Софиянци 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 00:00 не е избран Софийска вода - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
31-05-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
13-06-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Еврофутбол 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-06-2015 17:00 не е избран КОС България - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2015 21:45 не е избран Еврофутбол - McDonald's 7 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 18:45 не е избран Бандата - Еврофутбол 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
04-07-2015 15:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2015 19:00 не е избран Софийска вода - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Botev City - Еврофутбол 4 - 7 Група G 1
13-07-2015 19:45 не е избран Вършец - Еврофутбол 4 - 5 Група G 2
23-07-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 0 - 8 Група G 3
27-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Еврофутбол 4 - 11 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
10-08-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Еврофутбол 5 - 3 Елиминации
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Живите Мъртви - Еврофутбол 8 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Еврофутбол 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2015 20:45 не е избран Fusion - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Пиянките 10 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2015 17:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
25-09-2015 00:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 15:00 не е избран Santos - Еврофутбол 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-10-2015 22:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 00:00 не е избран Гробарите - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 12:00 не е избран Вълците - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2015 14:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
24-10-2015 20:00 не е избран vampires - Еврофутбол 0 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 16:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2015 22:00 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 16:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
11-11-2015 18:30 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2015 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - УЛТРА 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 12:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-12-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 10:00 не е избран Еврофутбол - Футбол Скаут 9 - 2 Група C 1
10-01-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 4 - 1 Група F 1
16-01-2016 18:00 не е избран Бандата - Еврофутбол 1 - 7 Група C 2
17-01-2016 15:00 не е избран SBTECH - Софийска вода *3 - 3 Група F 2
24-01-2016 15:00 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 3 - 2 Група C 3
24-01-2016 17:00 не е избран Софийска вода - FreshMarket 2 - 3 Група F 3
31-01-2016 22:00 не е избран Whiskey United - Софийска вода 0 - 1 Група F 4
06-02-2016 19:00 не е избран Сенатор - Еврофутбол - Група C 4
07-02-2016 09:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 Група F 5
07-02-2016 11:00 не е избран Еврофутбол - Mladost Team 5 - 4 Група C 5
13-02-2016 16:00 Царско село Еврофутбол - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Сенатор - Софийска вода 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Mentor Resort 1 - 3 PREMIER LEAGUE 14
27-02-2016 17:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Santos 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-03-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 20:00 не е избран АФК Софиянци - Еврофутбол 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 20:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Класа 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Intellect 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Аполо СК 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Еврофутбол 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 18:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Milky Group Bio 3 - 11 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Еврофутбол 0 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 22:30 не е избран Drink Team - Класа 6 - 10 CHAMPIONSHIP 6
16-04-2016 20:00 не е избран Еврофутбол - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 09:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 18:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 13:00 не е избран Класа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
24-04-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-04-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Класа 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 22:30 не е избран Еврофутбол - ШПОРИТЕ 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 00:00 не е избран Ugoman - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 16:00 не е избран Софийска вода - FC CRAZY GANG 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
28-05-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2016 19:45 не е избран ЖИВЕЛИ - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 16:00 не е избран Вълците - Класа 8 - 4 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 20:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-06-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Busmanci 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
14-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:45 не е избран Класа - Seniorite 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 18:45 не е избран Бохемите - Класа 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
01-07-2016 20:45 не е избран McDonald's - Еврофутбол 11 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
02-07-2016 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Класа 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-07-2016 21:45 не е избран Еврофутбол - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 22:30 не е избран Majestic - Софийска вода 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-07-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 18:45 не е избран Accedia - Milky Group Bio 2 - 10 Група D 1
14-07-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 4 - 10 Група G 1
18-07-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Busmanci 4 - 6 Група G 2
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
25-07-2016 21:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Milky Group Bio 3 - 5 Група D 3
25-07-2016 21:45 не е избран VITOSHA NEWS - Еврофутбол 0 - 5 Група G 3
01-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Unicredit Bulbank IT 7 - 4 Група D 4
04-08-2016 20:45 не е избран Еврофутбол - ORBIT - АТИ КОНСУЛТ 4 - 6 Група G 4
08-08-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - Milky Group Bio 4 - 3 Група D 5
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
14-08-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM Класа - ING 8 - 2 Финални плейофи
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3 Елиминации
17-08-2016 19:00 не е избран Класа - Полиграфия Инфо *2 - 2 Финални плейофи
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 Елиминации
21-08-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Еврофутбол 4 - 4* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 17:00 не е избран Intellect - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 22:30 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-09-2016 21:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 18:30 не е избран Класа - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Класа 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран Неудобните - Класа 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 20:00 не е избран Класа - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Софийска вода - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - Класа 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Класа - Intellect 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Класа 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 16:30 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-12-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - ADIDAS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 22:00 не е избран The Mannschaft - Софийска вода 7 - 2 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 12:00 не е избран Софийска вода - Enetpulse 1 - 0 EFBET Света Троица 4
05-02-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Софийска вода 4 - 2 EFBET Света Троица 5
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
11-02-2017 15:00 Царско село MTEL - Софийска вода 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Mentor Resort 8 - 2 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
12-03-2017 10:00 Palmsbet stadium Софийска вода - ФК ИХТИМАН 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Софийска вода - ФК Керамик 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 21:30 Palmsbet stadium БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 00:00 не е избран Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода - MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 8 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 22:00 не е избран Majestic - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 19:45 не е избран Milky Group Bio - MAHARANI 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 14:00 не е избран Софийска вода - Вълците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2017 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Софийска вода 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 22:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
12-07-2017 20:45 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
18-07-2017 19:45 не е избран Whiskey United* - Milky Group* 3 - 5 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 21:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев* - Milky Group* 2 - 4 Група I 4
07-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Drink Team Обеля* 3 - 4 Група I 5
14-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гетото* - Milky Group* 1 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Milky Group* *1 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 17:00 не е избран Софийска вода - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Вършец 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Неудобните - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-09-2017 16:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 1 - 9 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Milky Group Bio - Ветераните Благоевград 5 - 0 ГРУПА A4 1
14-10-2017 14:00 Игрище Гоце Делчев Кимакс Юнайтед - Milky Group Bio 1 - 2 ГРУПА A4 2
22-10-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 20:00 не е избран Вълците - Софийска вода 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - GO PETROLEUM 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Fibank 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 11:00 Игрище ж.к. Бистрица Milky Group Bio - Самораново 6 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 20:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Rehau 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - MAHARANI 1 - 1 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 16:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян - MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-02-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-02-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-02-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
10-03-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - SPS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 16:00 не е избран Софийска вода - Наполи 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Rehau 12 - 5 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 00:00 не е избран No name - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 11:00 СЦ Арена ФК "Палаузово" - Milky Group Bio 2 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Вълците 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 6
20-05-2018 20:00 не е избран Intellect - Софийска вода 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ескус Милк - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 18:00 не е избран Софийска вода - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 21:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
20-06-2018 21:45 не е избран MAHARANI - Milky Group Bio 3 - 4 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Софийска вода 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-06-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
14-07-2018 15:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
15-07-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-07-2018 21:45 не е избран Milky Group Bio - Гробарите Технополис Надежда 6 - 3 Група C 1
24-07-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Milky Group Bio 0 - 5 Група C 2
01-08-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - DATECS 8 - 1 Група C 3
08-08-2018 21:45 не е избран ПСЖ София - Milky Group Bio 6 - 8 Група C 4
14-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Сердика 5 - 0 Група C 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
12-09-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 4 - 1 Западна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
29-09-2018 11:30 Спортна София КЦМ 2000 ГРУП - Milky Group Bio 3 - 0 СУПЕР КУПА БАМФ
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 6
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
07-10-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 3 - 2 Premier League First 8 4
14-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 5 - 0 Premier League First 8 6
17-10-2018 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 7
18-10-2018 22:30 Palmsbet stadium Софийска вода - Каталунците Кирчево 4 - 3 Premier League First 8 3
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3
20-10-2018 18:00 Спортен комплекс Езерец Milky Group Bio - Неудобните 5 - 0 Югозапад - група E 2
21-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 3 Premier League First 8 7
28-10-2018 16:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 8
31-10-2018 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 2 - 5 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
01-11-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 5 - 0 Premier League First 8 1
04-11-2018 18:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 Premier League First 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
11-11-2018 17:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 10
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7 Западна конференция 11
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Миро - Milky Group Bio 0 - 4 Югозапад - група G 2
18-11-2018 16:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 2 Premier League First 8 11
09-12-2018 14:00 не е избран Неудобните - Софийска вода 0 - 1 Premier League First 8 14
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2 Западна конференция 15
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
23-12-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
05-01-2019 16:00 Царско село Софийска вода - Тяло пречиш ми 1 - 3 Palmsbet 1
09-01-2019 00:00 Царско село Milky Group Bio - Спортист Драгичево 5 - 4 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Algomatika - Kammarton - Milky Group Bio 1 - 6 Каменица 2
13-01-2019 11:00 не е избран Софийска вода - Кракра Перник 2 - 5 Palmsbet 2
23-01-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - ФК ИХТИМАН 5 - 2 Каменица 3
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
29-01-2019 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Софийска вода 3 - 2 Palmsbet 3
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 17
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 19
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
09-02-2019 15:00 не е избран AFC Trento - Milky Group Bio 1 - 1 Каменица 5
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
17-02-2019 13:00 не е избран Milky Group Bio - Whiskey United 8 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 13:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 19:00 не е избран Кралете - Софийска вода 1 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
19-03-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2019 18:00 не е избран Софийска вода - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
13-04-2019 16:15 Игрище зад централна поща Milky Group Bio - МФК Макао 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 20:00 не е избран Софийска вода - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
20-04-2019 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Софийска вода 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
21-04-2019 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - Milky Group Bio 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2019 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Софийска вода 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
17-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-05-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 8 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2019 21:00 не е избран Бучките - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 18:45 Терен 2 - Младежки център FC WORDS - Milky Group Bio 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 11:00 Терен 2 - Младежки център Холандците - Milky Group Bio 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Жар Голяновци 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 20:15 не е избран Пеликан - Софийска вода 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
08-08-2019 19:15 не е избран Bianchi Coffee - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
20-08-2019 19:45 не е избран Софийска вода - Whiskey United 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
25-08-2019 20:00 не е избран Лозен Сити - Софийска вода 2 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
15-09-2019 21:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-09-2019 19:45 не е избран Софийска вода - FC Aifos 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
29-09-2019 19:00 не е избран El Stars - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
29-09-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Неможещите - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21