Пловдив

Аспарух Спасов Караянев

клубове

роден на: 21.10.1975

години: 44

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
18-10-2015 09:30 не е избран Dream Team - Учебен център 4 - 1 LIEBHERR CUP Група А 1
18-10-2015 10:30 не е избран Динамит - Dream Team 1 - 2 LIEBHERR CUP Група А 2
18-10-2015 13:00 не е избран Dream Team - Жокери 2 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
18-10-2015 15:00 не е избран Dream Team - АФК Жълтата подводница 4 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
18-10-2015 16:00 не е избран Dream Team - EM Stars *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 08:30 Терен 2 - Младежки център Dream Team - Бабериците 1 - 0 LIEBHERR CUP Група А 1
29-10-2016 10:15 Терен 1 - Младежки център Гробарите - Dream Team 0 - 9 LIEBHERR CUP Група А 2
29-10-2016 12:00 Терен 2 - Младежки център Жокери - Dream Team 2 - 4 LIEBHERR CUP Група А 3
29-10-2016 14:30 Терен 1 - Младежки център Dream Team - Динамит 5 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център Dream Team - Дюшекчиичии *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център D-TOX - Dream Team 1 - 3 LIEBHERR CUP Елиминации
20-05-2017 09:40 Терен 1 - Младежки център Dream Team - ФК Изпарители 3 - 1 LIEBHERR CUP Група В 1
20-05-2017 11:40 Терен 1 - Младежки център Гробарите - Dream Team 0 - 3 LIEBHERR CUP Група В 2
20-05-2017 13:00 Терен 3 - Младежки център Dream Team - Жокери 1 - 3 LIEBHERR CUP Група В 3
27-05-2017 09:40 Терен 2 - Младежки център D-TOX - Dream Team 1 - 4 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2017 11:30 Терен 2 - Младежки център EM Stars - Dream Team 2 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 11:30 Терен 2 - Младежки център Dream Team - Бабериците 4 - 1 LIEBHERR CUP Група Г 2
26-05-2018 13:00 Терен 2 - Младежки център Чуковете - Dream Team 2 - 1 LIEBHERR CUP Група Г 3
26-05-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център АФК Жълтата подводница - Dream Team 2 - 3 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 16:00 Терен 1 - Младежки център Dream Team - EM Stars *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 17:00 Терен 1 - Младежки център Жокери - Dream Team 1 - 6 LIEBHERR CUP Елиминации
01-06-2019 09:00 Терен 1 - Младежки център Dream Team - Динамит 3 - 0 LIEBHERR CUP Група А 1
01-06-2019 10:00 Терен 1 - Младежки център ФК Компоненти - Dream Team 2 - 1 LIEBHERR CUP Група А 2
01-06-2019 12:30 Терен 2 - Младежки център Dream Team - AC Team 2 - 1 LIEBHERR CUP Група Д 1
01-06-2019 13:30 Терен 2 - Младежки център Спартак - Dream Team 1 - 3 LIEBHERR CUP Група Д 2
01-06-2019 15:30 Терен 1 - Младежки център АФК Жълтата подводница - Dream Team 6 - 2 LIEBHERR CUP Елиминации