Карлово

Ивайло Колев Данчевски

клубове

роден на: 13.09.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8 LA LIGA 3
25-03-2016 20:00 не е избран ne - ФК ВЕДРАРЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - TNN Gold 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2016 18:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
08-04-2016 20:00 не е избран ne - ne 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
12-04-2016 20:00 не е избран Hott - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
18-04-2016 20:00 не е избран ne - ne 2 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
18-04-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 7 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
27-04-2016 18:00 не е избран X-CLUB - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
16-05-2016 20:00 не е избран ne - GALAXY 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3 LA LIGA 10
28-05-2016 18:00 не е избран ne - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5 LA LIGA 11
31-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - Сборная 3 - 3 Група C 1
03-06-2016 20:00 не е избран ne - НЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
06-06-2016 20:00 не е избран ne - ne 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
09-06-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Kilnockie 4 - 6 Група C 2
14-06-2016 20:00 не е избран ne - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
16-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 7 - 5 Група C 3
20-06-2016 17:00 не е избран ne - ГРЪНЧАРИТЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
22-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Сборная 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:00 не е избран не - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
28-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Последен Шанс 2 - 11 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сборная 9 - 1 LA LIGA 2
30-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Сборная - Kilnockie 7 - 1 LA LIGA 3
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сборная - АФК ХАОС 2 - 12 LA LIGA 5
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
09-12-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 9
27-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Сборная 8 - 6 LA LIGA 10
07-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сборная - Космос 5 - 0 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5 LA LIGA 12
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0 LA LIGA 13
25-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Фаворит - DEMBA TEAM 4 - 2 Група C 1
02-05-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - TAURUS BULLS 4 - 3 Група C 2
14-05-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - DEMBA TEAM 0 - 5 Група C 3
17-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Наказателите - DEMBA TEAM 4 - 8 Група А 1
30-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Old School 6 - 5 Група А 2
07-06-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 3
13-06-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Avengers 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - DEMBA TEAM 5 - 7 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - DEMBA TEAM 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 7 - 8 CALCIO 1
12-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Смирненски - DEMBA TEAM 2 - 4 CALCIO 2
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4 CALCIO 3
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 7 - 0 CALCIO 4
13-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Сините Ангели 5 - 4 CALCIO 5
19-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5 CALCIO 6
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Малкото Пони 4 - 5 CALCIO 7
06-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - DEMBA TEAM 10 - 8 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - DEMBA TEAM 6 - 8 CALCIO 8
14-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 CALCIO 9
23-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - DEMBA TEAM 4 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - No Mercy 3 - 11 CALCIO 11
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5 CALCIO 12
13-12-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - BTL UNITED 7 - 2 CALCIO 13
05-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Фаворит 4 - 1 CALCIO 14
14-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - DEMBA TEAM 6 - 3 CALCIO 15
30-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Десант-68 3 - 5 OPEN CUP Група А 1
03-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - DEMBA TEAM 3 - 4 OPEN CUP Група А 2
10-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 2 - 3 OPEN CUP Група А 3
16-04-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - DEMBA TEAM 0 - 5 OPEN CUP Група А 4
24-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК Белица 20 2 - 9 OPEN CUP Група А 5
03-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - DEMBA TEAM 2 - 3 OPEN CUP Група А 6
08-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Old School 0 - 5 OPEN CUP Група А 7
14-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК ХАОС 2 - 7 OPEN CUP Група А 8
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - DEMBA TEAM 3 - 7 OPEN CUP Група А 9
12-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Бирен Спортист 2 - 9 OPEN CUP ГФЛ
12-07-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 3 - 5 PLOVDIV OPEN 1
18-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 5 - 0 PLOVDIV OPEN 2
08-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК ХАОС 4 - 4 PLOVDIV OPEN 3
15-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - DEMBA TEAM 8 - 5 PLOVDIV OPEN 4
22-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - DEMBA TEAM 10 - 3 PLOVDIV OPEN 5