София

Борис Людмилов Младенов

клубове

роден на: 19.11.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Сердика - Левски София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 28
n/a не е избран Славия - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 31
n/a не е избран Сердика - Витоша Б ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 32
n/a не е избран Сердика - Септември София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 26
n/a не е избран Левски София Б - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 33
n/a не е избран Сердика - Локомотив София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 34
n/a не е избран ДИТ 1 - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 29
n/a не е избран Левски София А - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 27
n/a не е избран Сердика - ДИТ 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 30
24-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Valencia C.F. 2 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Сердика - vitoshanews.com 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ян Бибиян - Столиченъ 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2014 22:00 Palmsbet stadium Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Аполо СК - Сердика 0 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM МФК Динамо София 2007 - Ян Бибиян 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 3
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Сердика - Лабилните 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Искра Искрец 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 4
19-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 22:00 Palmsbet stadium СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2014 18:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 2 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Сердика - Резервите 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 09:00 не е избран Ян Бибиян - Карамелите 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 22:30 Palmsbet stadium ХОЛАНДЦИТЕ - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2014 17:00 не е избран Сердика - Busmanci 13 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 13:00 не е избран Ян Бибиян - Speedy-net 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 21:00 не е избран JAGUARES - Сердика 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 16:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Ян Бибиян 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 9
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 19:00 не е избран Ян Бибиян - ШОПИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 13:00 не е избран Muphy's - Ян Бибиян 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 22:30 не е избран Бандата - Сердика 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
08-11-2014 20:00 не е избран Сердика - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 10:00 не е избран Ян Бибиян - Фаворити 11 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
14-11-2014 21:45 не е избран McDonald's - Сердика 3 - 11 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 12:00 не е избран MASLYONKA - Ян Бибиян 6 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 00:00 не е избран Сердика - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 16:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕВРОПА 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 14
26-11-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Пени Маркет 2 - 17 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Ян Бибиян 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 22:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
10-12-2014 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 6 - 9 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 13:00 не е избран Blizoo - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2 Група J 1
10-01-2015 18:00 не е избран Сердика - Лагера ФК 7 - 1 Група C 1
11-01-2015 10:00 не е избран Comverse - Ян Бибиян 0 - 5 Група J 1
17-01-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 Група J 2
18-01-2015 10:00 не е избран Фаворити - Сердика 4 - 11 Група C 2
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
25-01-2015 00:00 не е избран Сердика - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0 Група C 3
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
29-01-2015 20:45 не е избран Comverse - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 4 Група J 3
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
01-02-2015 11:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 11 Група J 5
08-02-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Blizoo 3 - 1 Група J 5
08-02-2015 20:00 не е избран Сердика - Неудобните 4 - 4 Група C 5
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 17:00 не е избран Сердика - AFC Ajax 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
18-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Shporite 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM JJ&K Accountancy - Сердика 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Ян Бибиян 1 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
25-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Безнадежните 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 09:00 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
15-03-2015 09:00 не е избран Еконт 61 - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пиянките - Сердика 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
22-03-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 9 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 21:00 не е избран Сердика - УЛТРА 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-04-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - FC EFBET 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Сердика 6 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2015 18:00 не е избран Ян Бибиян - Mladost Group 20 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-04-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Винпром Пещера 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 19:00 не е избран Сердика - Аполо СК 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 21:00 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-04-2015 22:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Виста 6 - 1 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Ян Бибиян 3 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7 CHAMPIONSHIP 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - MFC Galaxy Sofia 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2015 22:30 не е избран Белите София - Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 16:00 не е избран Сердика - Септември София 15 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
24-05-2015 19:00 не е избран Монтевидео - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1* CHAMPIONSHIP 10
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - Сердика 1 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
07-06-2015 10:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
10-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ойрошпед 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2015 18:00 не е избран Сердика - Vamos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
17-06-2015 20:45 не е избран Fusion - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
24-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ИНТРАМА 11 - 3 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 18:00 не е избран Сердика - ФК Западно Ехо 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
28-06-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
29-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM DSV България - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
30-06-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Сердика 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Неудобните 5 - 4 Група G 1
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
09-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 10 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Ян Бибиян 7 - 20 Група G 2
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
14-07-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 ПЛЕЙОФИ
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
14-07-2015 21:45 не е избран половраг - Сердика *1 - 1 Финални плейофи
16-07-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1 ПЛЕЙОФИ
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
23-07-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - Вършец 6 - 4 Група G 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
27-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - Botev City 5 - 0 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
11-08-2015 19:45 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 8 Елиминации
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ЦВС 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Mat Star P 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2015 20:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Сердика - Белите София 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 11:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 16:00 не е избран Сердика - Локомотив 2012 Вакарел 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2015 22:30 не е избран Ян Бибиян - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-10-2015 21:00 не е избран УЛТРА - Сердика 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 18:00 не е избран Сердика - АКАДЕМИК 84 20 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
13-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 3 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 20:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-10-2015 22:30 не е избран КОС България - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 20:00 не е избран Сердика - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
30-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 5 - 7 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 00:00 не е избран Милан - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
03-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 17:00 не е избран Сердика - Пиянките 11 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - Амфетико 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 21:00 не е избран Santos - Сердика 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 17:00 не е избран BulTeam - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Ян Бибиян - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Fusion 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 00:00 не е избран Гробарите - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
01-12-2015 20:45 не е избран Сердика - Бандата 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
01-12-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 12:00 не е избран Ян Бибиян - Монтевидео 22 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 16
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 19:00 не е избран vampires - Сердика 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 17:00 не е избран Mladost Team - Ян Бибиян 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 17
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
17-01-2016 20:00 не е избран Intellect - Сердика *4 - 4 Група A 2
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
30-01-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Сердика 2 - 6 Група A 4
07-02-2016 12:00 не е избран Сердика - Белите София 9 - 3 Група A 5
13-02-2016 19:00 Царско село Сердика - ФК ИХТИМАН 5 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран Drink Team - Ян Бибиян 6 - 9 CHAMPIONSHIP 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
08-03-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - DHL ФРЕЙТ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
16-03-2016 20:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 9 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 21:00 не е избран Бохемите - Ян Бибиян 9 - 8 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 10:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 18:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 19:45 не е избран FC ING - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 19:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 19:45 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица *7 - 7 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 6 - 10 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 20:45 не е избран Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 19:45 не е избран Billa - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
21-06-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 5 - 7 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
28-06-2016 20:45 не е избран Quehenberger Logistics - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 6 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Most Wanted 1 - 7 Група B 1
13-07-2016 19:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 7 CHAMPIONSHIP 16
14-07-2016 20:45 не е избран Сердика - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 1 Група А 1
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Loko Vakarel - Сердика 2 - 14 Група А 2
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
28-07-2016 21:45 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 0 Група А 3
28-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - 3 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
04-08-2016 21:45 не е избран Paysafe - Сердика 0 - 5 Група А 4
08-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - Вършец 6 - 2 Група А 5
11-08-2016 20:45 Palmsbet stadium DATECS - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 5 Група B 5
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
15-08-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Спортист Долни Лозен 1 - 3 Елиминации
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
16-08-2016 19:45 не е избран Сердика - FootballScout 4 - 0 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
21-08-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - Наполи *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Ян Бибиян 8 - 7 CHAMPIONSHIP 1
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Наполи - Media United 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 16:00 не е избран Наполи - Спортист Долни Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2016 12:00 не е избран Сердика - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 13 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 1
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 2
10-09-2016 20:30 не е избран ШПОРИТЕ - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Наполи 10 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-09-2016 21:30 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 19:00 не е избран Монтевидео - Наполи 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2016 15:00 не е избран Сердика - Национал 2010 Б - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 3
14-09-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 20:45 не е избран LH7 - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Сердика 8 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 4
17-09-2016 19:30 не е избран Наполи - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 22:00 не е избран Супичка - Наполи 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-09-2016 18:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
22-09-2016 00:00 не е избран Сердика - ЦАРСКО СЕЛО - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 5
24-09-2016 11:00 не е избран Академик - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 6
25-09-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 6 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 17:00 не е избран Сердика - Олимпия - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 7
01-10-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Наполи 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 10:00 не е избран Наполи - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2016 22:30 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2016 11:00 не е избран Сердика - Лъвчета 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 8
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 21:30 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 13:00 не е избран Athletic - Наполи 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 11:00 не е избран Септември София - Сердика 4 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 9
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 18:00 не е избран Наполи - Кралете 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2016 22:30 не е избран Santos - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 12:00 не е избран Сердика - Левски София А 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 10
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 00:00 не е избран White Widow - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 17:00 не е избран Левски София - Сердика 2 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 11
29-10-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-11-2016 09:00 не е избран Сердика - ДИТ 1 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 12
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 12:00 не е избран ДИТ 2 - Сердика 1 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 13
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 14:00 не е избран ЦВС - Ян Бибиян 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 17:00 не е избран BulTeam - Наполи 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2016 21:45 не е избран Наполи - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
12-11-2016 17:00 не е избран Сердика - Славия 5 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 14
12-11-2016 19:30 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 13:00 не е избран Наполи - Ескус Милк 16 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 3 - 4 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Сердика 1 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 15
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 15:00 не е избран Сердика - Левски София Б 4 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 16
26-11-2016 21:30 не е избран Наполи - The "Mannschaft" 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 18:00 не е избран Наполи - NIKE team 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 00:00 не е избран Орлите - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-12-2016 11:00 не е избран Локомотив София - Сердика 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 17
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 15:00 не е избран Лозен Сити - Наполи 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 00:00 не е избран Наполи - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 6 - 3 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-01-2017 22:00 Царско село Most Wanted - Наполи 3 - 3* EFBET Младост 1
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
07-01-2017 22:00 Царско село Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 7 - 2 EFBET Пловдив 1
13-01-2017 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Наполи 3 - 1 EFBET Младост 2
13-01-2017 21:45 не е избран Сердика - Лозен Сити 12 - 1 EFBET Пловдив 2
15-01-2017 11:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 4 EFBET Кулата 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
22-01-2017 10:00 не е избран Наполи - Кракра Перник 1 - 2 EFBET Младост 3
22-01-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - NIKE team 8 - 2 EFBET Кулата 3
27-01-2017 22:00 не е избран Сердика - SPM -ltd 14 - 1 EFBET Пловдив 4
28-01-2017 19:00 не е избран F.C.G. - Наполи 2 - 9 EFBET Младост 4
29-01-2017 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ян Бибиян 1 - 11 EFBET Кулата 4
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
05-02-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - Гетото 8 - 5 EFBET Кулата 5
05-02-2017 22:00 не е избран Наполи - Шопски отряд 3 - 2 EFBET Младост 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
07-02-2017 19:45 не е избран Наполи - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Наполи 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 14:00 Царско село Шопски отряд - Сердика 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 17:00 Царско село Неудобните - Ян Бибиян 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - Витоша Бистрица 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 20:00 не е избран Наполи - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
25-02-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
04-03-2017 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Сердика 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 18
11-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Ultras Team - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 19
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Наполи - LH7 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM MFM - TRIZA 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 17:00 не е избран Национал 2010 Б - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 20
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Most Wanted 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 00:00 не е избран JAGUARES - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 13:00 не е избран Сердика - Национал 2010 А 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 21
25-03-2017 20:30 Palmsbet stadium Сердика - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - Ян Бибиян 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Наполи - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2017 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2017 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 22
01-04-2017 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 6 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Вършец 12 - 4 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 14 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2017 21:30 Palmsbet stadium Наполи - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ЦВС - Наполи 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-04-2017 17:00 не е избран Сердика - Академик - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 23
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2017 00:00 не е избран Олимпия - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 24
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 09:00 не е избран Лъвчета - Сердика 2 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 25
22-04-2017 19:30 не е избран ФК Отборчето - Наполи *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Наполи 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
02-05-2017 19:45 не е избран Виста - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 11 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-05-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-05-2017 19:45 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 00:00 не е избран Сердика - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 21:30 не е избран Наполи - The Mannschaft 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ян Бибиян 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 22:00 не е избран Наполи - ПСЖ София 13 - 2 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 00:00 не е избран TRIZA - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-05-2017 19:45 не е избран TRIZA - UNILEVER ICE CREAM 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2017 20:30 не е избран Santos - Наполи 7 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 13:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - Наполи 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 20:45 не е избран Mentor Resort - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 12 PREMIER LEAGUE 12
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 14:00 Palmsbet stadium Наполи - Гетото 10 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2017 15:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 20:00 не е избран Сердика - Без напрежение 1 - 4 PREMIER LEAGUE 5
20-06-2017 18:45 не е избран Наполи - Пирин Гоце Делчев 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
21-06-2017 21:00 Palmsbet stadium TRIZA - Skypharm 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран Наполи - Лозен 8 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 00:00 не е избран Media United - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 00:00 не е избран Черно Тото - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-07-2017 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
02-07-2017 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 4 - 0 PREMIER LEAGUE 11
04-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
05-07-2017 19:45 не е избран TRIZA - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2017 00:00 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2017 21:00 не е избран Наполи - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
17-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Jaguares* 9 - 1 Група C 2
26-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - АБВ* 3 - 9 Група C 3
31-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - SANTOS* 9 - 5 Група C 4
07-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - АБВ* 3 - 5 Група C 5
15-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Сердика* 6 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Стоук Сити* - АБВ* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - АБВ* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Rehau - КОМЕРЦ СОФИЯ *5 - 5 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 00:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2017 00:00 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 00:00 не е избран Наполи - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Наполи 2 - 9 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 19:00 не е избран Играчорите - Осма хирургия 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
25-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Неудобните 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Наполи - Кралете 13 - 5 CHAMPIONSHIP 3
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
30-09-2017 19:15 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
01-10-2017 10:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Наполи - "Атлетик" Враца 5 - 4 ГРУПА B1 2
01-10-2017 15:00 Мини футболно игрище Ботевград Околчица /Враца/ - Наполи 2 - 7 ГРУПА B1 3
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 17:00 не е избран BulTeam - Осма хирургия 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
08-10-2017 22:00 не е избран Наполи - ЦВС 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 5 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - Викторио Ленд 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Наполи 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 21:00 не е избран Intellect - Ян Бибиян 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2017 22:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 7 - 6 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 15:00 не е избран NIKE team - Осма хирургия 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 21:00 не е избран Наполи - SPM -ltd 17 - 1 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 22:30 не е избран Бирал Мадрид - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
29-10-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
29-10-2017 22:00 не е избран Осма хирургия - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
05-11-2017 16:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Наполи - ING 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
07-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 16:00 не е избран ПСЖ София - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 14:00 не е избран Наполи - Микроак 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 18:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 17:00 не е избран Гетото - Наполи 5 - 13 CHAMPIONSHIP 15
26-11-2017 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Ян Бибиян 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 12:00 не е избран Наполи - Stomana Industry 7 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 16:00 не е избран Осма хирургия - Chuchuline 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 13 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - FC Providers 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 12:00 не е избран Галактико - Осма хирургия - LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - Наполи - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян - MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 22:00 Царско село ВМРО* - Нищо общо с футбола* 7 - 5 Група K 1
13-01-2018 13:00 не е избран Без напрежение* - ВМРО* 4 - 4 Група K 2
21-01-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Orbit Ати Консулт* 0 - 6 Група K 3
27-01-2018 11:00 не е избран Зенит* - ВМРО* 1 - 7 Група K 4
02-02-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Пълна мрежа* 1 - 2 Група K 5
04-02-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 00:00 не е избран Наполи - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 21:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 1 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-03-2018 19:00 не е избран Сердика - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2018 21:45 не е избран Вълците - Наполи 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
21-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 7 Premier League 1
24-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 0 Premier League 2
31-03-2018 10:00 Спортинг арена АФК Русчук - Наполи 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Бучино - Наполи 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 16:00 не е избран Софийска вода - Наполи 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
12-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Арсенал България 7 - 2 Premier League 4
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 12:00 не е избран Наполи - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 5
21-04-2018 20:00 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Наполи 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2018 18:00 не е избран Real Delivery - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-04-2018 19:00 не е избран Хищниците - Наполи 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
27-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 7 Premier League 6
29-04-2018 09:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
29-04-2018 10:00 не е избран Наполи - ФК ИХТИМАН 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-05-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 18:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 4 Premier League 3
01-05-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - UNILEVER ICE CREAM 5 - 4 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 21:45 не е избран Евромар - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 6 CHAMPIONSHIP 14
08-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 5 - 3 Premier League 7
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2018 19:00 не е избран Mladost Team - Осма хирургия 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Наполи 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 6 - 2 Premier League 8
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2018 22:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
18-05-2018 21:45 не е избран Наполи - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 16:00 не е избран Наполи - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-05-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - F.C.G. 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 4 Premier League 9
27-05-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Осма хирургия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-05-2018 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Наполи 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Милан България 11 - 3 Premier League 10
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен Клуб Ливърпул България 0 - 5 Premier League 14
01-06-2018 00:00 не е избран Наполи - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 13:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 8 Premier League 11
06-06-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 5 - 2 Premier League 12
12-06-2018 21:45 не е избран Glaz Trading Troyan - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
19-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 11 - 2 Premier League 13
19-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Наполи - Каталунците Кирчево 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Наполи 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
24-06-2018 21:00 не е избран Осма хирургия - Гетото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
26-06-2018 18:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България - Premier League 5
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-06-2018 22:30 не е избран A.C.A.B. - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 8
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
08-07-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
11-07-2018 20:45 не е избран ДСК Банка - КОМЕРЦ СОФИЯ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
19-07-2018 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Сердика 1 - 10 Група C 1
24-07-2018 20:45 не е избран Сердика - Гробарите Технополис Надежда 4 - 0 Група C 2
25-07-2018 21:45 не е избран ВМРО - Профи Спорт 4 - 4 Група G 2
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - ВМРО 3 - 11 Група G 3
05-08-2018 00:00 не е избран Сердика - Жар Голяновци 5 - 0 Група C 4
05-08-2018 00:00 не е избран Дружба - ВМРО 0 - 5 Група G 4
05-08-2018 20:00 не е избран ПСЖ София - Сердика 4 - 4 Група C 3
14-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Сердика 5 - 0 Група C 5
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
20-08-2018 22:30 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Наполи - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 3
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
01-09-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-09-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Наполи 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-09-2018 21:00 не е избран Вълците - ВМРО 3 - 6 Premier League Last 8 1
02-09-2018 21:00 не е избран Intellect - Наполи 9 - 5 Premier League Last 8 1
02-09-2018 22:00 не е избран Осма хирургия - FC Aifos 11 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
09-09-2018 20:00 не е избран F.C.G. - Осма хирургия 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
12-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - Сердика 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 11:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-09-2018 21:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 2
16-09-2018 22:00 не е избран ВМРО - Intellect 5 - 7 Premier League Last 8 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0 Западна конференция 4
28-09-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 9 Premier League 1
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 5
01-10-2018 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 6
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Вълците 0 - 5 Premier League Last 8 7
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 8
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
06-10-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - Umami United 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 18:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 4
12-10-2018 20:45 не е избран ING - Сердика 3 - 5 Западна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ВМРО 12 - 1 Premier League Last 8 6
14-10-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
16-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 9 Premier League 4
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
20-10-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2018 22:30 не е избран Осма хирургия - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Сердика 0 - 7 Западна конференция 8
28-10-2018 21:00 не е избран ВМРО - Вълците 0 - 5 Premier League Last 8 8
30-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Столичен Авто Транспорт 0 - 0 Premier League Last 8 9
30-10-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Bianchi Coffee - Осма хирургия 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 1 - 11 Купата на феновете
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Сердика - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 12
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
06-11-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сердика 5 - 3 Западна конференция 10
07-11-2018 19:00 не е избран Фен клуб Тотнъм България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 8 Premier League 6
11-11-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 2 - 15 League One 1
13-11-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 4 Premier League 7
18-11-2018 13:00 не е избран Осма хирургия - Лозенец Юн 2 - 4 League One 3
23-11-2018 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Сердика 6 - 0 Западна конференция 12
24-11-2018 20:00 не е избран Intellect - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 9
27-11-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Квартала - Осма хирургия 3 - 1 League One 4
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 11
01-12-2018 12:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 2 - 2 League One 5
01-12-2018 19:45 не е избран FC Aifos - Осма хирургия 5 - 0 League One 2
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0 League One 6
04-12-2018 20:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен Клуб Ливърпул България 1 - 11 Premier League 3
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0 Западна конференция 15
15-12-2018 17:00 не е избран SPM -ltd - Осма хирургия 0 - 0 League One 8
16-12-2018 15:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 0 - 5 League One 9
31-12-2018 00:00 не е избран Сердика - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран ВМРО - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Наполи - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Вълците - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 18:00 не е избран ВМРО - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 7
06-01-2019 14:00 Царско село Осма хирургия - Whiskey United 5 - 4 Bianchi Coffee 1
11-01-2019 00:00 не е избран Сердика - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 18
13-01-2019 13:00 не е избран ФК Бучино - Осма хирургия 3 - 3 Bianchi Coffee 2
18-01-2019 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сердика 5 - 0 Западна конференция 19
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
27-01-2019 14:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 4 - 6 Bianchi Coffee 4
09-02-2019 11:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 0 - 5 Bianchi Coffee 5
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6 ВТОРА ФАЗА
01-03-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
06-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ING 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2019 20:45 не е избран DSV - Сердика 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ДСК Банка 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 20:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 4 - 3 Premier League 5
01-04-2019 12:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2019 19:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Сердика 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2019 20:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Милан България 10 - 4 Premier League 2
03-04-2019 20:45 не е избран Сердика - FK Kafana Stefanovic 3 - 6 CHAMPIONSHIP 5
20-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM Осма хирургия - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-05-2019 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
01-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 20:45 не е избран Сердика - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-05-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Тотнъм България 5 - 0 Premier League 13
08-05-2019 21:45 не е избран Сердика - A.C.A.B. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 2 Купата на феновете
14-05-2019 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 0 Premier League 11
17-05-2019 21:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Сердика 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 18:00 не е избран Бандата - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-05-2019 21:30 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 2 Premier League 12
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Арсенал България 5 - 0 Premier League 10
02-06-2019 15:00 не е избран Осма хирургия - ФК Устрем 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
04-06-2019 19:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен Клуб Ливърпул България 0 - 5 Premier League 9
09-06-2019 20:00 не е избран SSI - Осма хирургия 7 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
11-06-2019 21:45 Palmsbet stadium Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 5 Premier League 8
11-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VENDETTA-OLISPED - Сердика 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
16-06-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Вълците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Сердика 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Неудобните 3 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
02-07-2019 21:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 3 Premier League 14
05-07-2019 20:45 не е избран Сердика - Rehau 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-07-2019 21:00 не е избран Хищниците - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-07-2019 21:45 не е избран PalmsBet - Сердика 0 - 11 CHAMPIONSHIP 17
14-07-2019 19:15 не е избран Осма хирургия - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-08-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 17:00 не е избран Приятели - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
01-09-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-10-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21