Пловдив

Камен Йорданов Александров

клубове

роден на: 26.06.1969

години: 50

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Бохемианс - ФК Крепост Лига Krauterhof 10
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран Рекордьорите - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 3
14-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Космос - BOHEMIANS 6 - 7 LA LIGA 8
16-04-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - BOHEMIANS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 5 - 2 LA LIGA 7
25-04-2014 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Баркод 6 - 4 LA LIGA 5
28-04-2014 21:00 ВСИ 2 терен Щ+Щ - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 10
01-05-2014 18:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Харизма 4 - 6 LA LIGA 9
09-05-2014 19:00 ВСИ 2 терен Светкавиците - BOHEMIANS 5 - 4 LA LIGA 6
12-05-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 3 - 6 LA LIGA 11
16-05-2014 19:00 СЦ Арена ELMA-S - BOHEMIANS 8 - 3 LA LIGA 3
21-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - PlayBoy 9 - 5 КУПА АРЕНА
28-05-2014 21:30 ВСИ 1 терен FC Galacticos - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 1
09-06-2014 21:00 СЦ Арена Verso Travel - BOHEMIANS 9 - 2 LA LIGA 4
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
24-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - BOHEMIANS 6 - 6* КУПА АРЕНА
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
01-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ELMA-S 4 - 5 LA LIGA 14
08-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Verso Travel 7 - 11 LA LIGA 15
15-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - BOHEMIANS 6 - 2 КУПА АРЕНА
22-09-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Светкавиците 5 - 6 LA LIGA 17
30-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен Баркод - BOHEMIANS 2 - 3 LA LIGA 16
02-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 18
08-10-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Космос 6 - 8 LA LIGA 19
15-10-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Galacticos 2 - 4 LA LIGA 12
20-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 21
22-10-2014 20:00 СЦ Арена Харизма - BOHEMIANS 0 - 8 LA LIGA 20
30-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 6 - 8 LA LIGA 22
05-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 4 - 3 OPEN CUP ГФЛ
11-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 1 OPEN CUP ГФЛ
12-12-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 5 - 2 OPEN CUP ГФЛ
14-12-2014 17:00 СЦ Арена BOHEMIANS - WIMBLEDON 0 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2014 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 14:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ред Бул 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 16:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - BOHEMIANS 5 - 6 ЗИМНА ЛИГА 4
18-01-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 16 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 16:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 9 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
17-02-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК СпИртист 6 - 0 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
03-03-2015 17:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 3 - 3* ЗИМНА ЛИГА 21
12-03-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS *4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 19:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
03-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Щ+Щ 8 - 4 LA LIGA 4
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
17-04-2015 20:00 Авангард Десант-68 - BOHEMIANS 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-04-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 6
30-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 7
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
21-05-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 4 - 7 LA LIGA 9
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК ХАОС - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 10
30-05-2015 18:00 СЦ Арена Скара бира - Бохемианс 5 - 8 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
31-05-2015 11:30 СЦ Арена 90 - BOHEMIANS 0 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
07-06-2015 16:00 СЦ Арена Бохемианс - Karmes 2 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
12-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - BOHEMIANS 1 - 4 LA LIGA 12
14-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
26-06-2015 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 14
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
01-07-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - 90 1 - 1 LA LIGA 13
03-07-2015 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Old School 5 - 3 LA LIGA 16
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
07-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 19
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
18-09-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - AFC Cvet Junior 1 - 8 LA LIGA 21
23-09-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 13 - 2 LA LIGA 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
14-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 24
26-10-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 4 - 4 LA LIGA 25
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
10-11-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Житница 7 - 4 LA LIGA 27
18-11-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - BOHEMIANS 2 - 12 LA LIGA 28
01-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Fresh Penis 9 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Racing Club 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 13:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2016 11:00 Игрище зад централна поща Форест - BOHEMIANS 5 - 0 Група N 1
13-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща BOHEMIANS - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5 Група N 2
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
30-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 2 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
15-04-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3 LA LIGA 8
19-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 10
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 9
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 3 - 4 Bundesliga 1
13-06-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 10 Bundesliga 2
15-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - BOHEMIANS 11 - 3 Bundesliga 3
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Криско - BOHEMIANS 2 - 7 Bundesliga 6
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
27-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 1 - 4 Финални плейофи
16-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Космос 5 - 0 LA LIGA 1
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3 LA LIGA 2
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Щ+Щ 5 - 4 LA LIGA 4
18-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 0 - 9 LA LIGA 5
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5 LA LIGA 7
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2 LA LIGA 8
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3 LA LIGA 9
28-02-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 7 LA LIGA 10
09-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
22-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 13
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 3 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7 Bundesliga 4
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
16-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 5 - 3 Bundesliga 7
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3 Bundesliga 8
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - BOHEMIANS 3 - 5 Bundesliga 9
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
20-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 7 Финални плейофи
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 7 - 5 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - No Mercy 13 - 6 CALCIO 2
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - КАМИОНИТЕ 8 - 12 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 6 - 2 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 7 - 0 CALCIO 4
09-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - КАМИОНИТЕ 1 - 5 СУПЕР Лига 7 5
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - TAURUS BULLS 3 - 1 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3 CALCIO 7
01-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Беломорски 10 - 3 СУПЕР Лига 7 8
10-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Смирненски 4 - 1 CALCIO 8
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
23-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 10
24-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 0 - 3 CALCIO 11
04-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - БОРА 5 - 6 СУПЕР Лига 7 10
10-12-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - BOHEMIANS 1 - 10 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Малкото Пони 11 - 8 CALCIO 13
08-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - КАМИОНИТЕ 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
16-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - АФК ДИОМЕТРАН 9 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
05-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
08-02-2018 20:45 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - КАМИОНИТЕ 8 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9 CALCIO 14
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Четирите Пейки 6 - 5 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
14-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 3 - 7 Лига Арена 2
16-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 2
19-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - КАМИОНИТЕ 3 - 19 СУПЕР Лига 7 13
19-03-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 5 - 5 Лига Арена 3
21-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 11 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 1 - 4 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
29-03-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - КАМИОНИТЕ 2 - 4 Лига Арена 4
02-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 3 - 1 СУПЕР Лига 7 14
03-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 8 - 3 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Бохемианс 7 - 3 Лига Арена 5
09-04-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 2 - 5 Лига Арена 6
10-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 7 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
16-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 10 Лига Арена 7
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 3
20-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 4 - 6 Bundesliga 1
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
25-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - КАМИОНИТЕ 7 - 10 СУПЕР Лига 7 19
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - Бохемианс 3 - 8 Лига Арена 9
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
02-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - КАМИОНИТЕ 2 - 5 Лига Арена 9
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4 Bundesliga 7
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10
11-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 8 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 00:00 не е избран BOHEMIANS - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 8
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
22-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Бохемианс 5 - 6 Лига Арена 7
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 8 - 3 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4 Bundesliga 9
04-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - КАМИОНИТЕ 4 - 8 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - papiauto03 11 - 0 Лига Арена 13
05-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - КАМИОНИТЕ 3 - 2 Лига Арена 13
05-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 9 - 3 Финални плейофи
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
07-06-2018 21:00 СЦ Арена 1K - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 11
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FA Plovdiv 5 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
18-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - papiauto03 5 - 0 Лига Арена 24
18-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 5 - 12 Football 7 CUP 5
18-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 7 - 7 Лига Арена 24
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
25-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
25-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 5 - 0 Football 7 CUP 6
25-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 5 - 7 Лига Арена 23
25-06-2018 21:15 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
27-06-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 23
02-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Football 7 CUP 13
03-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 15
03-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Raiders 6 - 2 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 5 - 0 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
16-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Raiders 5 - 0 Лига Арена 17
17-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Полярните мечки 12 - 1 Лига Арена 17
18-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 5 - 0 PLOVDIV OPEN 2
18-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 1 - 2 Football 7 CUP
01-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 5 - 8 PLOVDIV OPEN 1
09-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 9 - 5 PLOVDIV OPEN 3
19-08-2018 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Римските орли 16 - 2 PLOVDIV OPEN 4
20-08-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 2 - 6 Лига Арена 18
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Полярните мечки 7 - 3 Лига Арена 19
29-08-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Old School 5 - 3 Лига Арена 19
30-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Сините Ангели 8 - 6 PLOVDIV OPEN 5
03-09-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 10 - 4 Лига Арена 21
05-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Old School 5 - 0 Лига Арена 21
12-09-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 6 - 3 Лига Арена 22
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 2
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
03-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АФК Белица 20 2 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 4
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
23-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 5
29-10-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 8 - 7 Лига Арена 6
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
02-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 8 - 3 Лига Арена 6
05-11-2018 20:00 СЦ Арена Maina City - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Лига Арена 7
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
12-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - BOHEMIANS 4 - 3 LA LIGA 8
12-11-2018 21:00 СЦ Арена Десант-68 - КАМИОНИТЕ 6 - 4 Лига Арена 8
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
20-11-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Активлайф 4 - 5 Лига Арена 9
22-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 10 LA LIGA 9
26-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - КАМИОНИТЕ 5 - 2 Лига Арена 10
28-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 7 - 4 Лига Арена 10
30-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - BOHEMIANS 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - BOHEMIANS 3 - 15 LA LIGA 10
06-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - КАМИОНИТЕ 7 - 7 Летен турнир група А 3
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати 2 - 9 LA LIGA 11
15-12-2018 17:00 СК Активлайф Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 4 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Markovo2018 2 - 9 Летен турнир група А 5
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бохемианс - ФК Илюминати 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 Maina City - Бохемианс 2 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ХАОС 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - Бохемианс 11 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 8 LA LIGA 13
03-03-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
06-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 14
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 4 - 7 Лига Арена 11
02-04-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Бохемианс 1 - 10 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
07-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 18
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
16-04-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 5 Лига Арена 13
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
21-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - БОРА 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
08-05-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 16
08-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 22
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
13-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 17
14-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 17
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
19-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - BOHEMIANS 7 - 7 LA LIGA 21
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-05-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Maina City 0 - 5 Лига Арена 18
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
26-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 24
27-05-2019 00:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 19
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 25
03-06-2019 01:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 20
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
20-06-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 4 - 8 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Maina City 5 - 0 Лига Арена 22
27-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 6 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Гробари 2 - 4 Лига Krauterhof 1
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Бохемианс 2 - 8 Лига Krauterhof 2
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
31-07-2019 19:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 5 - 4 Летен турнир група А 2
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - АФК ХАОС 7 - 3 Лига Krauterhof 4
12-08-2019 20:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Рекордьорите 7 - 5 Летен турнир група А
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Бохемианс 8 - 4 Лига Krauterhof 6
16-08-2019 19:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - КАМИОНИТЕ 5 - 4 Летен турнир група А 5
50'
Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Бохемианс 5 - 7 Лига Krauterhof 5
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Футболна Академия 0 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
04-09-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 4 - 6 Елиминации
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 9
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 7 - 2 Елиминации