Пловдив

Филип Николаев Кузманов

клубове

роден на: 27.09.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-03-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 1
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6 CALCIO 2
01-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Интер такси - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 CALCIO 3
07-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 CALCIO 4
16-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 5
27-04-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - PlayBoy 6 - 8 CALCIO 6
29-04-2014 20:15 ВСИ 2 терен Kamenitza-Интернационал - ФК Спартак 6 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 7
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
18-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 9
22-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - Kamenitza-Интернационал *5 - 5 КУПА АРЕНА
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6 CALCIO 11
15-06-2014 18:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Kamenitza-Интернационал 2 - 13 CALCIO 12
26-06-2014 21:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - Mishocite 2 - 5 CALCIO 13
30-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 CALCIO 14
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2 CALCIO 15
14-07-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Интер такси 6 - 10 CALCIO 16
31-08-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Kamenitza-Интернационал 9 - 5 CALCIO 17
01-09-2014 00:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 18
11-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен PlayBoy - Kamenitza-Интернационал 3 - 4 CALCIO 19
05-10-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Торнадо 0 - 11 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2 CALCIO 20
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 24
20-10-2014 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 26
05-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Афк Земетръс 2012 - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
12-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
15-03-2015 19:00 СЦ Арена Светкавиците - Kamenitza-Интернационал 10 - 8 LA LIGA 1
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
27-03-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Kamenitza-Интернационал 0 - 3 LA LIGA 3
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
16-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Kamenitza-Интернационал 9 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
10-05-2015 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 4 - 7 LA LIGA 6
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
22-05-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 1 - 5 LA LIGA 9
23-05-2015 16:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 2 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 8 - 3 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 6 - 5 LA LIGA 11
11-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 11 - 3 LA LIGA 12
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
29-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - 90 9 - 0 LA LIGA 15
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
11-07-2015 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 7 - 6 LA LIGA 16
17-07-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 14
30-08-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 8 - 7 LA LIGA 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
16-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 LA LIGA 21
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
20-10-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 6 - 11 LA LIGA 24
27-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 9 LA LIGA 25
06-11-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 LA LIGA 26
13-11-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 2 LA LIGA 27
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
03-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Житница 10 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК ПЛОВДИВ - Kamenitza-Интернационал 1 - 20 LA LIGA 30
13-12-2015 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ШАШ 5 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
13-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Racing Club 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 1 - Младежки център La Masia - Kamenitza-Интернационал 11 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
20-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Единствените 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 12:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
14-02-2016 16:00 СЦ Арена Сабрина - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis *5 - 5 Финални плейофи
20-02-2016 17:30 Терен 1 - Младежки център Единствените - ШАШ 2 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 14:00 СЦ Арена ШАШ - Единствените 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - Kamenitza-Интернационал 7 - 3 Финални плейофи
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
13-03-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Kamenitza-Интернационал 11 - 2 Група R 3
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7 CALCIO 2
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
29-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Единствените *6 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5 CALCIO 4
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6 CALCIO 5
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
15-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Avengers 16 - 10 CALCIO 3
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 CALCIO 6
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5 LA LIGA 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 8
12-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Danika 5 - 0 CALCIO 8
14-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 3 - 1 LA LIGA 9
18-05-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 4 - 6 CALCIO 10
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 9
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0 LA LIGA 11
25-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 11
05-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 Група B 1
07-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 0 - 5 Група B 2
08-06-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 Група B 2
13-06-2016 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Malki Koteta 5 - 0 Група B 3
14-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 5 - 0 Група B 3
23-06-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 9 - 3 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
19-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Kamenitza-Интернационал 4 - 11 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0 CALCIO 2
30-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Kamenitza-Интернационал 3 - 0 CALCIO 3
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4 CALCIO 5
04-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 3 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6 CALCIO 9
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
20-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 5 - 0 CALCIO 11
06-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 10 - 4 Група D 1
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
17-04-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 1 - 1 Група D 3
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
05-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 5 Група B 2
10-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сабрина 1 - 2 Група B 3
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 1
01-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 0 - 5 Група А 2
07-06-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 3
15-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Kamenitza-Интернационал 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели *5 - 5 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 10 - 2 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 10 - 3 СУПЕР Лига 7 1
20-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 2
03-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
04-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - ФК Самурай 2 - 7 СУПЕР Лига 7 4
09-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
08-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC "Old Dogs" 13 - 0 СУПЕР Лига 7 9
15-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 10
05-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
21-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Беломорски 8 - 3 СУПЕР Лига 7 14
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 9 - 6 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 15 - 2 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 6 - 9 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
02-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Самурай 5 - 8 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 3 - 11 Football 7 CUP 9
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ФК Приятели 13 - 5 СУПЕР Лига 7 25
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
11-06-2018 00:00 не е избран COCA COLA - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 11
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
20-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 2 - 11 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 7 СУПЕР Лига 7 28
04-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 0 - 5 Football 7 CUP 12
11-07-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 2 - 9 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Афк Крепост 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 3
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 3 - 6 СУПЕР Лига 7 4
10-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Old School 9 - 1 СУПЕР Лига 7 5
22-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 7
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
12-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 2 - 10 СУПЕР Лига 7 10
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
29-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 10 - 6 СУПЕР Лига 7 12
03-12-2018 20:00 не е избран Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 2 СУПЕР Лига 7 13
22-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - ХАОС 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Бунарджика - ФК Самурай 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Футболна Академия 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА 7
18-03-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ФК Самурай 3 - 9 СУПЕР Лига 7 14
01-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 1 - 7 СУПЕР Лига 7 16
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
08-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 16 - 3 СУПЕР Лига 7 17
15-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 18
22-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - ФК Самурай 2 - 14 СУПЕР Лига 7 25
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
08-05-2019 21:00 не е избран ФК Самурай - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
07-06-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
15-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Самурай - ФК Активлайф 4 - 8 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - ФК Самурай 9 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП