Пловдив

Васил Жан Виденов

клубове

роден на: 23.04.1990

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Racing Club 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Единствените 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 17:30 Терен 1 - Младежки център Единствените - ШАШ 2 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 14:00 СЦ Арена ШАШ - Единствените 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
29-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Единствените *6 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5 LA LIGA 7
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 8
14-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 3 - 1 LA LIGA 9
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0 LA LIGA 11
05-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 Група B 1
07-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 0 - 5 Група B 2
14-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 5 - 0 Група B 3