Пловдив

Васил Христов Кабасакалов

клубове

роден на: 24.12.1990

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Racing Club 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Единствените 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 17:30 Терен 1 - Младежки център Единствените - ШАШ 2 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 14:00 СЦ Арена ШАШ - Единствените 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0 LA LIGA 1
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
29-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Единствените *6 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5 LA LIGA 7
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 8
14-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 3 - 1 LA LIGA 9
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0 LA LIGA 11
05-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 Група B 1
07-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 0 - 5 Група B 2
14-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 5 - 0 Група B 3
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
12-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 4 - 5 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
11-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Мосад - Любекс 8 - 3 LA LIGA 5
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Quantico - Любекс 0 - 5 LA LIGA 11
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8 LA LIGA 13
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1 LA LIGA 14
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5 LA LIGA 15
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
04-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - Беломорски 6 - 5 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - Футболна Академия 2 - 9 СУПЕР Лига 7 17
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2 Bundesliga 3
18-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - Афк Крепост 4 - 2 СУПЕР Лига 7 18
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
25-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FA Plovdiv 11 - 11 СУПЕР Лига 7 19
02-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Афк Крепост 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
07-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
16-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Афк Крепост 7 - 5 СУПЕР Лига 7 22
21-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 2 - 3 Bundesliga 6
21-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 8 - 3 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Fitoni 6 - 7 СУПЕР Лига 7 25
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 00:00 не е избран FC "Old Dogs" - Афк Крепост 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
11-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 Финални плейофи
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - Футболна Академия 0 - 5 Football 7 CUP 11
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - ФК Приятели 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
25-06-2018 00:00 не е избран COCA COLA - Афк Крепост 0 - 5 СУПЕР Лига 7 28
25-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 5 - 0 Football 7 CUP 6
27-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - Афк Крепост 5 - 0 Football 7 CUP 13
02-07-2018 00:00 не е избран Афк Крепост - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 29
04-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - БОРА 5 - 0 Football 7 CUP 14
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Афк Крепост 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 8 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Любекс 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи