София

Никола Добромиров Люцканов

клубове

роден на: 29.11.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-08-2014 18:30 не е избран Sushi Shef - Полиграфия Инфо 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Карамелите - MASLYONKA 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - FC ALA GROUP 4 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Intellect 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM MASLYONKA - ХОЛАНДЦИТЕ 6 - 6* LEAGUE ONE - LONDON 2
06-09-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 14:00 Palmsbet stadium Speedy-net - MASLYONKA 4 - 18 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - FC ALA GROUP *2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM MASLYONKA - ФК Дринк Тийм 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2014 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2014 16:00 не е избран FC ALA GROUP - Гръм София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ШОПИТЕ - MASLYONKA 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 5
04-10-2014 20:00 не е избран Totally Erected - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - Muphy's 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Фаворити - MASLYONKA 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 12:00 не е избран Valencia C.F. - MASLYONKA 12 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
16-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - DEVILS 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2014 20:00 не е избран Актавис - FC ALA GROUP 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 12:00 не е избран Витоша - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - ФК ЕВРОПА 9 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2014 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Римляните 4 - 7 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - MASLYONKA 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 17:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 6 - 0 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 22:00 не е избран MASLYONKA - Супичка 8 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 10:00 не е избран Новаците - MASLYONKA 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
15-11-2014 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Chelsea Bulgaria 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 12:00 не е избран MASLYONKA - Ян Бибиян 6 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
22-11-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - FC ALA GROUP 4 - 4* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - FC CRAZY GANG 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 16:00 не е избран Столиченъ - MASLYONKA 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 18:00 не е избран MASLYONKA - МФК Динамо София 2007 13 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
06-12-2014 15:00 не е избран OLYMPIC HOPES - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Easy TV Net 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 21:00 не е избран Искра Искрец - MASLYONKA 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
13-12-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Западно Ехо 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 00:00 не е избран MASLYONKA - СЕЛ Равно поле 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 20:00 не е избран Лидер Надежда - Полиграфия Инфо 7 - 1 CHAMPIONSHIP 17
14-02-2015 12:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - FC ALA GROUP 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
19-02-2015 18:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - FC ALA GROUP 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 22:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - vitoshanews.com 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
14-03-2015 17:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Пиянките 12 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 13:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
22-03-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Вълците 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Безнадежните 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 20:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 17:00 не е избран Аполо СК - FC ALA GROUP 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2015 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Intellect 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 10:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
30-04-2015 21:45 не е избран Полиграфия Инфо - FC CRAZY GANG 1 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2015 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Полиграфия Инфо 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2015 22:45 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
22-05-2015 19:45 не е избран Септември София - FC ALA GROUP 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
23-05-2015 21:45 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
31-05-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2015 18:00 не е избран Vamos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
18-06-2015 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
20-06-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
21-06-2015 19:00 не е избран Витоша - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
28-06-2015 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Полиграфия Инфо 11 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 09:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 1 - 6 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2015 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Римляните 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Teka - FC ALA GROUP 2 - 7 Група H 1
13-07-2015 18:45 не е избран FC ALA GROUP - NIKE team 6 - 3 Група H 2
20-07-2015 21:45 не е избран Delta Guard - FC ALA GROUP 1 - 3 Група H 3
27-07-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Милан 6 - 4 Група H 4
03-08-2015 20:45 не е избран ГРАНИТ - FC ALA GROUP 5 - 5 Група H 5
10-08-2015 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Черно тото 3 - 3* Елиминации
23-08-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2015 19:45 не е избран Valencia C.F. - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 16:00 не е избран vampires - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2015 11:00 не е избран Полиграфия Инфо - МФК Люлин - METHODIA 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2015 22:00 не е избран Quehenberger Logistics - Skypharm 0 - 6 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 12:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 18:45 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2015 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 3 - 3* CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 11:00 не е избран Белите София - FC ALA GROUP 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 16:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
30-09-2015 21:00 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 1 - 7 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star P 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Quehenberger Logistics 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Локомотив 2012 Вакарел 7 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 16:00 не е избран УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 13:00 не е избран Белите Якички - Полиграфия Инфо 5 - 4 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 21:45 не е избран Quehenberger Logistics - E-motion Club 4 - 9 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2015 00:00 не е избран КОС България - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 19:45 не е избран ИНТРАМА - Quehenberger Logistics 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Живите Мъртви 3 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 20:00 не е избран Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
11-11-2015 18:30 не е избран Quehenberger Logistics - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-11-2015 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2015 18:30 не е избран Виста - Quehenberger Logistics 6 - 4 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2015 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Полиграфия Инфо 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
28-11-2015 16:00 не е избран Santos - FC ALA GROUP 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Витоша 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - Quehenberger Logistics 7 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 8 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Галакси София 3 - 3* CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 00:00 не е избран Гробарите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 6 - 6* CHAMPIONSHIP 17
14-12-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Победител 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
16-12-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-02-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Busmanci 8 - 6 Финални плейофи
16-02-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Billa *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
18-02-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 2 Финални плейофи
21-02-2016 12:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 5 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Quehenberger Logistics 13 - 5 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Billa *3 - 3 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Seniorite 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2016 21:45 не е избран Skypharm - Quehenberger Logistics 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Carpe Diem FC 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Класик Груп 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 7 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-04-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-04-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Quehenberger Logistics 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
20-04-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - DHL ФРЕЙТ 0 - 8 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2016 17:00 не е избран FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 3 - 4 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 20:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Quehenberger Logistics 0 - 1 CHAMPIONSHIP 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
05-05-2016 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Класа 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
08-05-2016 20:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
11-05-2016 22:00 не е избран Quehenberger Logistics - vitoshanews.com 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Drink Team 9 - 2 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 18:45 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 9 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 18:45 не е избран FC ING - Quehenberger Logistics 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2016 18:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 5 - 4 CHAMPIONSHIP 5
11-06-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Полиграфия Инфо 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 21:45 не е избран Quehenberger Logistics - ADIDAS 8 - 15 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2016 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - Бохемите 6 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Оптиксорс 10 - 5 CHAMPIONSHIP 12
26-06-2016 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 2 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 20:45 не е избран Quehenberger Logistics - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 6 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 22:30 не е избран FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 10 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
10-07-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
14-08-2016 20:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - El Stars 7 - 4 Финални плейофи
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
17-08-2016 19:00 не е избран Класа - Полиграфия Инфо *2 - 2 Финални плейофи
21-08-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЦВС 2 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2016 20:45 не е избран Skypharm - Quehenberger Logistics 7 - 7 CHAMPIONSHIP 1
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 10:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 17:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2016 22:00 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - LH7 5 - 6 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Quehenberger Logistics 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2016 22:30 не е избран Seniorite - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Upnetix 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
14-10-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2016 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2016 21:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Quehenberger Logistics 2 - 6 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ойрошпед 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2016 21:30 не е избран FC ALA GROUP - The "Mannschaft" 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 12:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 00:00 не е избран Вършец - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 00:00 не е избран Орлите - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ultras Team 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 21:45 Palmsbet stadium АФК Софиянци - FC ALA GROUP 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - FC ING 3 - 10 CHAMPIONSHIP 11
24-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - formpoint 9 - 6 CHAMPIONSHIP 9
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
02-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2016 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 15:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 1 - 4 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Quehenberger Logistics 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2017 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
16-02-2017 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2 CHAMPIONSHIP 16
26-02-2017 22:00 не е избран Intellect - Полиграфия Инфо 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Quehenberger Logistics - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Спортинг 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - Quehenberger Logistics 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Quehenberger Logistics - ВЕТ Юнайтед 4 - 12 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - FC ALA GROUP 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - MAHARANI 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 15:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
03-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
06-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-05-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2017 00:00 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
26-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Виста 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-05-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-06-2017 21:45 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2017 20:45 не е избран ФК Отборчето - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - The Mannschaft 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Софийска вода 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 20:45 не е избран Santos - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - Неудобните 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-06-2017 19:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-06-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 22:30 Palmsbet stadium Хищниците - Полиграфия Инфо 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Majestic 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Полиграфия Инфо 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - GO PETROLEUM 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - Вълците 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2017 19:45 Palmsbet stadium A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 16:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 18:30 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 21:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - Полиграфия Инфо 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC ALA GROUP 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Easy TV Net 8 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - FC ALA GROUP 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Intellect 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 00:00 не е избран Спортинг - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-12-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2017 18:45 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
13-12-2017 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - FC ALA GROUP 3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - DELTA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-01-2018 20:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Полиграфия Инфо* 6 - 2 Група B 1
13-01-2018 14:00 Царско село Полиграфия Инфо* - Ел старс* 5 - 0 Група B 2
21-01-2018 11:00 не е избран Whiskey United* - Полиграфия Инфо* 2 - 6 Група B 3
26-01-2018 22:00 не е избран Полиграфия Инфо* - Гърдова глава* 8 - 4 Група B 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
09-02-2018 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - Полиграфия Инфо* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
25-02-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - Неудобните 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - FC ALA GROUP 5 - 3 PREMIER LEAGUE 17
16-03-2018 20:45 не е избран Полиграфия Инфо - Intellect 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 22:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Вършец - FC ALA GROUP 5 - 2 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-05-2018 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-05-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - ВЕТ Юнайтед 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 00:00 не е избран Chuchuline - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - FC ING 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 20:00 не е избран ФК Бучино - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-06-2018 13:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Rehau 11 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-06-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6 PREMIER LEAGUE 4
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - MAHARANI 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
20-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2018 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Каталунците Кирчево 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2018 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-07-2018 19:45 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 5 - 5 Източна конференция 1
02-09-2018 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Столичен Авто Транспорт 10 - 5 Premier League Last 8 1
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - FC ALA GROUP 4 - 2 Източна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 19:45 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 3 - 3 Premier League Last 8 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
30-09-2018 17:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 3 - 1 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 5
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 8
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
03-10-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ОК Супер Транс 1 - 3 Източна конференция 5
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
08-10-2018 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - Intellect 3 - 4 Premier League Last 8 4
09-10-2018 22:30 не е избран Вършец - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ВМРО 12 - 1 Premier League Last 8 6
17-10-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - PalmsBet 3 - 4 Източна конференция 7
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
01-11-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
04-11-2018 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Полиграфия Инфо 6 - 3 Premier League Last 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 10 - 4 Източна конференция 10
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Вълците 5 - 0 Premier League Last 8 10
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
14-11-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Сантяго Бернабеу 3 - 6 Източна конференция 11
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
03-12-2018 20:45 Palmsbet stadium Intellect - Полиграфия Инфо 7 - 5 Premier League Last 8 11
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
31-12-2018 00:00 не е избран ВМРО - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
28-01-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 13
01-02-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 19
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
11-02-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 18
13-02-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - FC ALA GROUP 3 - 0 Източна конференция 15
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2 Mussala Premier League 1
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5 Източна конференция 16
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
13-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FC ALA GROUP 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
20-03-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 15 - 4 CHAMPIONSHIP 3
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
27-03-2019 21:45 не е избран PalmsBet - FC ALA GROUP 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5 Mussala Premier League 9
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6 Mussala Premier League 5
10-05-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3 Mussala Premier League 7
17-05-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FK Kafana Stefanovic 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
30-05-2019 18:45 не е избран DSV - FC ALA GROUP 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5 Mussala Premier League 13
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
07-06-2019 19:45 не е избран A.C.A.B. - FC ALA GROUP 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
12-06-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 6 - 11 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
05-07-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC ALA GROUP 5 - 2 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16