Пловдив

Марио Пламенов Богомилов

клубове

роден на: 22.08.1982

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-03-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 8 - 3 LA LIGA 1
16-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 1 LA LIGA 2
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8 LA LIGA 3
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Malki Koteta 10 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1 LA LIGA 6
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5 LA LIGA 7
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3 LA LIGA 8
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3 LA LIGA 10
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 0 Група B 1
07-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 0 - 5 Група B 2
13-06-2016 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Malki Koteta 5 - 0 Група B 3
16-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - АФК ХАОС 7 - 9 LA LIGA 1
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3 LA LIGA 2
27-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Космос 1 - 0 LA LIGA 3
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
20-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Десант-68 *5 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 4 - 4 LA LIGA 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 8 - 5 LA LIGA 6
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4 LA LIGA 7
23-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Младежка 1 0 - 8 LA LIGA 8
09-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Malki Koteta 5 - 0 LA LIGA 9
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 10
10-03-2017 20:05 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 11
17-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Kilnockie 6 - 9 LA LIGA 12
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
05-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Армада Пловдив 0 - 5 Група А 1
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
20-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 5 - 2 Група А 3
25-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 5 - 7 Група D 1
28-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Победа (Царацово) 2 - 9 Група D 2
11-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Наказателите - Malki Koteta 7 - 0 Група D 3
17-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Malki Koteta 2 - 5 Група C 1
31-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Сините Ангели 8 - 7 Група C 2
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
20-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - DEMBA TEAM 5 - 7 OPEN CUP ГФЛ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ