Пловдив

Тони Стоичков Чочев

клубове

роден на: 03.03.1990

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран FC FIGHTERS - ПИЕМСИ Летен турнир група Б
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1 LA LIGA 6
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8 LA LIGA 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ХАОС 7 - 3 LA LIGA 8
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9 LA LIGA 10
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 11 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 4 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 4 - 6 Група А 3
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
25-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 2 - 2 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - FC FIGHTERS 3 - 8 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0 CALCIO 4
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC FIGHTERS 4 - 5 CALCIO 5
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3 CALCIO 7
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3 CALCIO 11
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4 Bundesliga 3
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2 Bundesliga 4
05-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Последен Шанс 0 - 5 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9 Bundesliga 7
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 8
07-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC FIGHTERS 0 - 4 Bundesliga 9
11-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 20:15 ACCEDIA STADIUM FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 5 - 3 ГРУПА E5 1
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 15:30 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 6 - 2 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2017 14:00 Пирдоп ФК Пирдоп - FC FIGHTERS 7 - 3 ГРУПА E5 3
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2018 21:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК ХАОС 1 - 14 LA LIGA 1
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
04-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Маламир 2 - 3 LA LIGA 3
09-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Rossoneri Plovdiv 11 - 4 LA LIGA 4
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4 LA LIGA 6
06-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК Белица 20 1 - 14 LA LIGA 7
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - Rossoneri Plovdiv 0 - 5 LA LIGA 8
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
04-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC FIGHTERS 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
26-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
27-02-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 13
03-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 12
04-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 14
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати 0 - 11 LA LIGA 15
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
29-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - FC Siza Sport 2 - 13 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Секс богове 0 - 5 LA LIGA 17
07-04-2019 00:00 не е избран FC Plovdiv - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 18
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
16-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 20
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
26-05-2019 00:00 не е избран BROTHERS-SECURITY - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 25
26-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
01-07-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-07-2019 21:00 СК Активлайф FC FIGHTERS - Завръщане в миналото 15 - 6 Летен турнир група Б 1
КР СК Активлайф ФК Активлайф - FC FIGHTERS 7 - 6 Летен турнир група Б 2
КР СК Активлайф FC FIGHTERS - ПИЕМСИ 6 - 5 Летен турнир група Б 3
19-08-2019 21:00 СК Активлайф Харизма - FC FIGHTERS 4 - 23 Летен турнир група Б 4
05-09-2019 21:00 СК Активлайф FC FIGHTERS - Fresh Penis 5 - 8 Елиминации