Враца

Ивайло Павлинов Найденов

клубове

роден на: 09.09.1988

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - Околчица /Враца/ Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран LAZIO БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира Висша лига 15
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ Висша лига 16
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Скара Бира ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран Околчица /Враца/ - "Игрис Махала" Висша лига 17
n/a не е избран Скрита Сила - Околчица /Враца/ Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" Висша лига 22
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
13-03-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Kamenitza-Интернационал 11 - 2 Група R 3
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-09-2016 00:00 не е избран Околчица /Враца/ - Реал Мадрид 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 00:00 Спортен коплекс Замъка Реал Мадрид - Околчица /Враца/ 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Околчица /Враца/ 7 - 3 Група H 1
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 17:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Холандците 5 - 0 Група H 2
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 16:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - Околчица /Враца/ 0 - 5 Група H 3
05-03-2017 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Чико-Бунара 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Околчица /Враца/ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 9 - 4 Висша лига 1
14-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Околчица /Враца/ 1 - 3 Висша лига 2
19-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 2 Висша лига 3
01-10-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 6 - 5 ГРУПА B1 1
01-10-2017 15:00 Мини футболно игрище Ботевград Околчица /Враца/ - Наполи 2 - 7 ГРУПА B1 3
02-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Околчица /Враца/ 2 - 5 Висша лига 4
03-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 5 - 2 Висша лига 5
12-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Околчица /Враца/ 2 - 3 Висша лига 6
26-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Скрита Сила 2 - 0 Висша лига 8
31-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 2 Висша лига 9
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
14-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - Околчица /Враца/ 1 - 3 Висша лига 11
29-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 6 ФУТБОЛ 8 1
15-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 3 - 2 ФУТБОЛ 8 3
22-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - Околчица /Враца/ 0 - 3 ФУТБОЛ 8 4
28-06-2018 19:50 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ PFC "Young Boys" - Околчица /Враца/ 3 - 9 ФУТБОЛ 8 2
29-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 4 - 0 ФУТБОЛ 8 5
06-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 6 - 3 Висша лига 13
12-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 2 - 1 Висша лига 13
12-09-2018 19:00 не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ * - Висша лига 14
15-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ 0 - 1 Висша лига 14
18-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира 9 - 0 Висша лига 15
24-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 0 - 2 Висша лига 16
25-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" 4 - 0 Висша лига 22
26-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - "Игрис Махала" 3 - 1 Висша лига 17
04-10-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ 0 - 1 Висша лига 21
06-10-2018 10:45 "Парк Щурците" Оряхово Околчица /Враца/ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 0 Северозапад - група B 1
06-10-2018 13:15 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - Околчица /Враца/ *2 - 2 Северозапад - група B 2
17-03-2019 09:30 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - ФК Ботевъ Брусен *0 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 14:30 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Околчица /Враца/ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 1
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - Околчица /Враца/ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 3
23-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 15 - 6 ВИСША ЛИГА 4
30-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
05-05-2019 15:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК Инекс Трейд 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 1
05-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2
08-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира 8 - 2 ВИСША ЛИГА 2
09-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд 1 - 8 БИЗНЕС ЛИГА 3
12-05-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 1 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 4
14-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Околчица /Враца/ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 15:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - RIMC-Vratsa 4 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 5
19-05-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Инекс Трейд 0 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 6
26-05-2019 15:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ХЪС" -ЛОМ 2 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 8
26-05-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - FC Speedy 2 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 7
28-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
29-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
29-05-2019 21:00 не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
04-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 2 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 1
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
05-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
09-06-2019 14:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 9
09-06-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 4 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 10
11-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 1 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 2
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - LAZIO БЕЛОТ - ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК Инекс Трейд - ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
12-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
12-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
16-06-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 5 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 11
16-06-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА RIMC-Vratsa - ФК Инекс Трейд 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 12
20-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Околчица /Враца/ 2 - 4 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 3
23-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК Инекс Трейд 1 - 7 БИЗНЕС ЛИГА 14
28-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд 3 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
30-06-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 13
04-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 4 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 09:30 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - UEFALONA 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 4 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
17-07-2019 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА *3 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд *2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
12-08-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
02-09-2019 20:00 не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
03-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"EKOFRUT" 4 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 1
10-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Околчица /Враца/ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
15-09-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК Инекс Трейд 1 - 10 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 1
17-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
19-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "Ботев" Лиляче 10 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
22-09-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 8 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 2
22-09-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд 2 - 13 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 3
25-09-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 4 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
26-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 4
29-09-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 4
29-09-2019 17:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд 1 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 5
01-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Околчица /Враца/ 2 - 9 ВИСША ЛИГА 2019-2020 4
03-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 0 - 1 ВИЕНСКО 1
03-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 5 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
06-10-2019 17:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - FC Speedy 4 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 6
06-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 2 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 7
07-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - Околчица /Враца/ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
10-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 19:10 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"EKOFRUT" 1 - 1* ВИЕНСКО 2
11-10-2019 20:30 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 3 - 1 ВИЕНСКО 3
13-10-2019 16:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 7 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 8
13-10-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК Инекс Трейд 6 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 9
18-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК Инекс Трейд 10 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 7
18-10-2019 20:50 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 5 - 0 ВИЕНСКО 5
20-10-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" 2 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 10
24-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"МЕДКОВЕЦ" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
25-10-2019 19:20 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ВИЕНСКО 7
31-10-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 3 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 9
03-03-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК Инекс Трейд 2 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 10
08-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК "Фантастико" Враца 0 - 3 ВИЕНСКО 4
08-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - АФК Скара Бира 6 - 0 ВИЕНСКО 6
10-05-2020 16:00 ВИЕНСКО ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ВИЕНСКО 8
10-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - ФК Инекс Трейд 1 - 4 ВИЕНСКО 11
12-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 3 ВИЕНСКО 10
17-05-2020 12:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд 0 - 2 ВИЕНСКО 18
17-05-2020 12:00 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 14
17-05-2020 19:40 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 9
18-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 0 ВИЕНСКО 12
18-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - ФК Инекс Трейд 3 - 0 ВИЕНСКО 13
18-05-2020 20:40 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 2 ВИЕНСКО 16
01-06-2020 18:40 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК Инекс Трейд 0 - 1 ВИЕНСКО 15
01-06-2020 19:50 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ 4 - 0 ВИЕНСКО 17
07-06-2020 17:20 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК Инекс Трейд 1 - 13 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 11
07-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - БАМФ-Враца 0 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 12
11-06-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК Инекс Трейд 1 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 12
21-06-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК Инекс Трейд 4 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 13
21-06-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 1 - 4 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 14
23-06-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
25-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд 10 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 13
30-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
03-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 14
05-07-2020 17:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд 1 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 15
05-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - FC Speedy 5 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 16
07-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
09-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 2 - 9 "NET INS" Б ГРУПА 15
12-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК Инекс Трейд 2 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 17
12-07-2020 19:40 не е избран ФК Инекс Трейд - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 5 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 18
14-07-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира 5 - 0 ВИСША ЛИГА 2019-2020 11
16-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"КУЛАТА" 4 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 16
19-07-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" 6 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 20
19-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК Инекс Трейд 3 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 19
23-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд 6 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 17
28-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 0 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 13
30-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 9 "NET INS" Б ГРУПА 18
01-08-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК"ТИМАК АГРО" 6 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 14