Враца

Тихомир Костадинов Стефанов

клубове

роден на: 03.03.1986

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 18
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 22
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 13
n/a не е избран БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" Висша лига 16
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 19
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a не е избран "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 22
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4 Б група 1
01-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 1
05-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 9 - 4 Висша лига 1
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2 Б група 2
08-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 10 Б група 2
12-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Скрита Сила 10 - 2 Висша лига 2
15-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 6 Б група 3
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
20-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 2 Б група 4
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
21-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 4 - 3 Висша лига 3
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7 Б група 6
04-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 1 Б група 6
05-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 Висша лига 5
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
12-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 7
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4 Б група 8
19-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 3 - 1 Висша лига 7
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 Б група 9
26-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 Висша лига 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
31-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 9 - 3 Висша лига 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 10
07-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 7 - 5 Висша лига 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
10-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - Фк ЧАМ КИД 1 - 3 Б група 11
14-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Игрис Махала" 9 - 3 Висша лига 11
01-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "Кранамакс"-Враца 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "Игрис Махала" 6 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - "Игрис Махала" 8 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 0 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 14:20 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 15:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 18:00 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 19:00 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
29-04-2018 21:00 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
29-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 6 ФУТБОЛ 8 1
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0 Б група 12
08-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 ФУТБОЛ 8 2
12-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 7 Б група 13
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
15-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - PFC "Young Boys" 3 - 4 ФУТБОЛ 8 3
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 8 - 3 Б група 14
22-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 ФУТБОЛ 8 4
26-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 5 Б група 15
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 15
29-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Звезда 7 - 0 ФУТБОЛ 8 5
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 2 - 13 Б група 16
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 0 - 4 Б група 20
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 Висша лига 13
12-09-2018 20:00 не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 5 - 0 Висша лига 14
16-09-2018 20:00 не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 Висша лига 15
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" 5 - 3 Висша лига 16
21-09-2018 21:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Пирдоп 2 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 1
22-09-2018 11:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 2
22-09-2018 16:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - Хулигани Пловдив 0 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 3
22-09-2018 21:00 Grand hotel Varna MFC Las Bellas - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 4
27-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 19
17-03-2019 11:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 15:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ХЪС" -ЛОМ 3 - 7 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
02-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 8 ВИСША ЛИГА 1
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
12-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 2
16-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 7 ВИСША ЛИГА 3
23-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 15 - 6 ВИСША ЛИГА 4
30-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
09-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 2 ВИСША ЛИГА 6
10-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 10 - 3 "Б" ГРУПА 5
14-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 2 - 8 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
29-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
29-05-2019 21:00 не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
03-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
07-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Скрита Сила 1 - 6 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 1
12-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
13-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 5 - 0 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 2
20-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 1 - 9 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 3
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
28-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 3 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 4
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
18-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 5 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Ботев" Лиляче 16 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 1
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Чех Пласт 1 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 5
10-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КУЛАТА" 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 6
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 7
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - АФК Чех Пласт 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9
03-03-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 10
11-06-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 9 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 14
09-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 15
16-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ" 8 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 16
23-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 17
24-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 18