София

Иван Чавдаров Иванов

клубове

роден на: 29.05.1984

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК"ЛИЛЯЧЕ" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a не е избран ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Скара Бира ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран LAZIO БЕЛОТ - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "Фантастико" Враца ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
25-08-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - Станга 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
02-09-2015 18:45 не е избран Станга - DANTEK DEVS 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
08-09-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Станга 0 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 3
14-09-2015 19:45 не е избран Станга - Unicredit Bulbank IT 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 4
01-10-2015 21:45 не е избран Adastra - Станга 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
09-10-2015 19:45 не е избран Станга - Naxex 14 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
14-10-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Станга 3 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 7
29-10-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - Станга 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-11-2015 19:45 не е избран Upnetix - Станга 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 10
11-11-2015 21:45 не е избран Станга - VMware 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-11-2015 18:45 не е избран Accedia - Станга 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
23-11-2015 21:45 не е избран Станга - Techhuddle *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-11-2015 20:45 не е избран Станга - IPSOS *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
03-12-2015 21:45 не е избран DREAMIX - Станга 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
09-12-2015 19:45 не е избран Станга - Luxoft Bulgaria 3 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
15-02-2016 20:00 не е избран Stemo - Станга 7 - 2 Финални плейофи
29-02-2016 21:45 не е избран Станга - Luxoft Bulgaria 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
10-03-2016 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Станга 1 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
14-03-2016 00:00 не е избран Станга - AXPO 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
24-03-2016 20:45 не е избран Sirma - Станга 0 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-03-2016 19:45 не е избран Станга - FootballScout 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
05-04-2016 21:45 не е избран Станга - Accedia 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
14-04-2016 21:45 не е избран PLAYTECH - Станга 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
21-04-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Станга - Strypes 1 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
17-05-2016 19:45 не е избран Станга - Paragon Internet Group 9 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
26-05-2016 19:45 не е избран Quality House - Станга 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
07-06-2016 19:45 не е избран Gameloft - Станга 3 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
14-06-2016 20:45 не е избран Polycomp - Станга *1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
16-06-2016 19:45 не е избран Станга - Paysafe 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
21-06-2016 20:45 не е избран Станга - MentorMate *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
23-06-2016 20:45 не е избран Adastra - Станга 4 - 13 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
25-08-2016 20:45 не е избран IPSOS - Станга 0 - 3 Финални плейофи
29-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Станга 3 - 1 Финални плейофи
01-09-2016 19:45 не е избран Adastra - Станга 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
09-09-2016 19:45 не е избран Станга - eCommera 6 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
16-09-2016 19:45 не е избран Станга - Unify 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
26-09-2016 19:45 не е избран Sirma - Станга 1 - 14 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
05-10-2016 21:00 не е избран Станга - e-Novator 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
10-10-2016 20:45 не е избран Станга - GRAFIXOFT 6 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
20-10-2016 19:45 не е избран Experian - Станга 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
27-10-2016 19:45 не е избран Станга - VIVACOM 4PLAY 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
03-11-2016 22:30 не е избран KOSTAL - Станга 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
07-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Станга - Luxoft Bulgaria 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
16-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - Станга 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
21-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Станга - Usport.bg 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
01-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Станга 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
08-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Станга - ФокусВижън 9 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
16-12-2016 20:45 не е избран FootballScout - Станга 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
23-02-2017 19:45 Palmsbet stadium Станга - Experian 7 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
01-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Upnetix - Станга 2 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
07-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Станга - Luxoft Bulgaria 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
13-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Станга 3 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
24-03-2017 19:45 не е избран Станга - VMware 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
30-03-2017 21:45 не е избран Techhuddle - Станга 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
03-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Станга - KOSTAL 8 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 19:45 не е избран Software AG - Станга 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Станга - Paysafe 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
13-05-2017 00:00 не е избран Usport.bg - Станга 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
16-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Станга 2 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
25-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Станга - e-Novator 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Станга - Komfo 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
20-06-2017 20:45 не е избран Станга - Accedia 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
29-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Станга 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
03-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Станга - Unicredit Bulbank IT 3 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 22:30 не е избран IPSOS - Станга 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
29-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - LAZIO БЕЛОТ 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
29-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
03-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
03-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
09-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
12-06-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
28-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" *2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
04-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 4 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
11-07-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА 1 - 10 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
17-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 21:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
12-08-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
10-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"КУЛАТА" 4 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 1
11-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 2
19-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 4
04-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Скара Бира 1 - 4 ВИЕНСКО 1
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Чех Пласт 1 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 5
10-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 18:20 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 0 ВИЕНСКО 2
11-10-2019 20:30 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 3 - 1 ВИЕНСКО 3
14-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 7
17-10-2019 18:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 0 ВИЕНСКО 4
18-10-2019 18:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" *1 - 1 ВИЕНСКО 5
22-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 1 ВИЕНСКО 6
22-10-2019 19:10 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ 0 - 1 ВИЕНСКО 7
24-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "Ботев" Лиляче 8 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 9
11-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 2 ВИЕНСКО 11
12-05-2020 17:50 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 3 ВИЕНСКО 8
13-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 1 ВИЕНСКО 14
13-05-2020 19:10 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 1 ВИЕНСКО 10
17-05-2020 12:00 не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ВИЕНСКО 15
17-05-2020 13:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 13
17-05-2020 15:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 18
17-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ВИЕНСКО 9
18-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 0 ВИЕНСКО 12
18-05-2020 19:40 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"EKOFRUT" 3 - 1 ВИЕНСКО 15
18-05-2020 21:00 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 5 - 0 ВИЕНСКО 17
01-06-2020 20:40 ВИЕНСКО ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 2 ВИЕНСКО 16
04-06-2020 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 7 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 10
19-06-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 12
23-06-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 11
24-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"EKOFRUT" 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 9 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 14
09-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК Инекс Трейд 2 - 9 "NET INS" Б ГРУПА 15
17-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 7 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 16
24-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 17
30-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 5 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 18