Враца

Тодор Гошев Горанов

клубове

роден на: 18.01.2000

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"НА ПО БИРА" "В" ГРУПА 9
n/a не е избран ФК"ДЪБНИКА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 10
n/a не е избран Фк Ботев Попица - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 11
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" "В" ГРУПА 12
n/a не е избран ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 13
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ "В" ГРУПА 14
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - АФК Скара Бира "В" ГРУПА 1
n/a не е избран ФК"НА ПО БИРА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 2
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ДЪБНИКА" "В" ГРУПА 3
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - Фк Ботев Попица "В" ГРУПА 4
n/a не е избран ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 5
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА "В" ГРУПА 6
n/a не е избран ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 7
n/a не е избран АФК Скара Бира - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 8
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"НА ПО БИРА" "В" ГРУПА 9
n/a не е избран ФК"ДЪБНИКА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 10
n/a не е избран Фк Ботев Попица - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 11
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" "В" ГРУПА 12
n/a не е избран ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 13
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ "В" ГРУПА 14
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - АФК Скара Бира "В" ГРУПА 1
n/a не е избран ФК"НА ПО БИРА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 2
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ДЪБНИКА" "В" ГРУПА 3
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - Фк Ботев Попица "В" ГРУПА 4
n/a не е избран ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 5
n/a не е избран "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА "В" ГРУПА 6
n/a не е избран ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 7
n/a не е избран АФК Скара Бира - "В и К" ООД ВРАЦА "В" ГРУПА 8
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 Група C 1
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 Група C 2
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - "В и К" ООД ВРАЦА 5 - 0 Група C 3
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4 Б група 1
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2 Б група 2
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7 Б група 6
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 15
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
12-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 2
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
05-05-2019 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - БАМФ-Враца 9 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 1
05-05-2019 17:40 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - FC Speedy 11 - БИЗНЕС ЛИГА 2
10-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 10 - 3 "Б" ГРУПА 5
12-05-2019 16:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ХЪС" -ЛОМ - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 3
12-05-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ПАНТЕРА" 9 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 4
19-05-2019 14:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 5
19-05-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Инекс Трейд 0 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 6
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 14:50 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 8 БИЗНЕС ЛИГА 8
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
09-06-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА RIMC-Vratsa - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 7
09-06-2019 15:50 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 9
09-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ХЪС" -ЛОМ 5 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 10
16-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 11 БИЗНЕС ЛИГА 11
16-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 14 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 12
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 10:30 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - RIMC-Vratsa 3 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 14
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
30-06-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 13
02-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
18-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 5 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Ботев" Лиляче 16 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 1
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Чех Пласт 1 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 5
10-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КУЛАТА" 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 6
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 7
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - АФК Чех Пласт 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9
02-03-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - Фк Ботев Попица 2 - 2 "KA-DESIGN"В ГРУПА 4
03-03-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 10
11-03-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - АФК Скара Бира 8 - 1 "KA-DESIGN"В ГРУПА 1
20-03-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"НА ПО БИРА" - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 5 "KA-DESIGN"В ГРУПА 2
26-03-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ДЪБНИКА" 13 - 1 "KA-DESIGN"В ГРУПА 3
08-06-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 5 "KA-DESIGN"В ГРУПА 5
11-06-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 11
15-06-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 4 - 1 "KA-DESIGN"В ГРУПА 6
18-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 12
22-06-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 2 "KA-DESIGN"В ГРУПА 7
25-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 9 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 14
05-07-2020 20:30 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"НА ПО БИРА" 8 - 2 "KA-DESIGN"В ГРУПА 9
08-07-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 6 "KA-DESIGN"В ГРУПА 8
08-07-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДЪБНИКА" - "В и К" ООД ВРАЦА 1 - 5 "KA-DESIGN"В ГРУПА 10
09-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 15
13-07-2020 18:30 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"БИСТРЕШКА СИЛА" 3 - 1 "KA-DESIGN"В ГРУПА 12
16-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ" 8 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 16
17-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк Ботев Попица - "В и К" ООД ВРАЦА 3 - 10 "KA-DESIGN"В ГРУПА 11
20-07-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - "В и К" ООД ВРАЦА 0 - 6 "KA-DESIGN"В ГРУПА 13
23-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 17
24-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 18
01-08-2020 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК"СПАРТАК "ГАЛИЧЕ 2 - 1 "KA-DESIGN"В ГРУПА 14