София

Борислав Костадинов Йорданов

клубове

роден на: 06.05.1962

години: 59

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 11:00 Palmsbet stadium СЕЛ Равно поле - ФК ЕВРОПА 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2014 12:00 Palmsbet stadium Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 13:00 Palmsbet stadium ФК ЕВРОПА - Карамелите 2 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Белите кончета - Червена Звезда 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ХОЛАНДЦИТЕ - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
07-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Червена Звезда - Drink Team 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Speedy-net 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
14-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Червена Звезда *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Червена Звезда - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Червена Звезда - Приятели 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
28-09-2014 21:00 Palmsbet stadium ФК Дринк Тийм - ФК ЕВРОПА 1 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ШОПИТЕ 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 12:00 не е избран Черно тото - Червена Звезда 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Muphy's - ФК ЕВРОПА 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Фаворити 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2014 17:00 не е избран Червена Звезда - Mladost Team 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - ФК ЕВРОПА 9 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-10-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 00:00 не е избран Червена Звезда - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
26-10-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ЕВРОПА 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
02-11-2014 09:00 не е избран PNG - Червена Звезда 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Главите-Карнобат 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 11
09-11-2014 11:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 13:00 не е избран Червена Звезда - DELTA 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Новаците 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2014 16:00 не е избран Играчорите - Червена Звезда *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 16:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕВРОПА 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2014 18:00 не е избран Червена Звезда - Кралете 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Столиченъ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-11-2014 21:00 не е избран ФК Редута - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 10:00 не е избран Червена Звезда - Еконт 61 - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 21:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЕВРОПА 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 00:00 не е избран Три Сигми ФК - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Искра Искрец 0 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
22-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Червена Звезда 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - MFC Galaxy Sofia 3 - 3* LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 13:00 не е избран Монтевидео - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 14:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕВРОПА 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-04-2015 22:30 не е избран Черно тото - Червена Звезда 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 21:00 не е избран Червена Звезда - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 10:00 не е избран Interpol - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 21:00 не е избран Спокойните - Червена Звезда 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Ян Бибиян 3 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
23-05-2015 15:00 не е избран Whiskey United - ФК ЕВРОПА 1 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2015 16:00 не е избран Червена Звезда - Loko Vakarel 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
24-05-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - СЕЛ Равно поле 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
25-05-2015 22:30 не е избран СЕЛ Равно поле - Червена Звезда 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 22:00 не е избран Interpol - Червена Звезда 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 10:00 не е избран Fresh Market - ФК ЕВРОПА 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 11:00 не е избран Червена Звезда - Еконт 61 10 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 12:00 не е избран Whiskey United - Червена Звезда 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2015 00:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
20-06-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Loko Vakarel 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-06-2015 15:00 не е избран Червена Звезда - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2015 19:45 не е избран Черно тото - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-06-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2015 20:00 не е избран Mladost Group - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-07-2015 18:45 не е избран ФК ЕВРОПА - Mladost Group 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-07-2015 19:00 не е избран Монтевидео - ФК ЕВРОПА 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 22:00 не е избран Червена Звезда - Fresh Market 1 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 17
23-08-2015 12:00 не е избран Fresh Market - Червена Звезда 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-08-2015 15:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Спортист Долни Лозен 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
30-08-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
06-09-2015 16:00 не е избран Лидер - Червена Звезда 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - Белите кончета 7 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Seniorite *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
22-09-2015 20:45 не е избран Loko Vakarel - ФК ЕВРОПА 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
27-09-2015 10:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕВРОПА 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2015 21:00 не е избран Опаковка БГ - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2015 22:30 не е избран Мега Денс - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ESTUPIDEZ 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
11-10-2015 19:00 не е избран Изтокът - Червена Звезда 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Викторио Ленд 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Червена Звезда 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 20:00 не е избран NIKE team - ФК ЕВРОПА 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Динамо 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2015 11:00 не е избран The "Mannschaft" - ФК ЕВРОПА 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-11-2015 21:00 не е избран Athletic - Червена Звезда 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
08-11-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - White Widow 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2015 16:00 не е избран Червена Звезда - Drink Team 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Червена Звезда 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 19:00 не е избран Кралете - ФК ЕВРОПА 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
22-11-2015 15:00 не е избран FC Citadel - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Бохемите 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
29-11-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - ПФК "61" 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 22:00 не е избран Кривина - ФК ЕВРОПА 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-12-2015 00:00 не е избран ФК Сердика - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 10:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
11-12-2015 20:45 не е избран Червена Звезда - Тигрите 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
21-02-2016 10:00 не е избран Athletic - ФК ЕВРОПА 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-02-2016 22:00 не е избран Loko Vakarel - Червена Звезда 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-02-2016 09:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Loko Vakarel *6 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-03-2016 21:45 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 18:00 не е избран Червена Звезда - Mladost Crew 9 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-03-2016 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ORANGE COUNTY 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 21:00 не е избран Mladost Crew - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-03-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Червена Звезда 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-04-2016 10:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
03-04-2016 11:00 не е избран Червена Звезда - По-добрите 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
10-04-2016 13:00 не е избран По-добрите - ФК ЕВРОПА 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-04-2016 13:00 не е избран FC Parizheti - Червена Звезда 3 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-04-2016 16:00 не е избран Червена Звезда - Изтокът 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
17-04-2016 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - FC Parizheti 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 19:00 не е избран Изтокът - ФК ЕВРОПА 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
24-04-2016 19:00 не е избран White Widow - Червена Звезда 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2016 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - White Widow 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-05-2016 21:00 не е избран Червена Звезда - ФК ЕВРОПА 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-06-2016 00:00 не е избран Еконт 61 - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-06-2016 14:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2016 15:00 не е избран Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-06-2016 15:00 не е избран Напълно непознати - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-06-2016 16:00 не е избран ORANGE COUNTY - Червена Звезда 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-06-2016 17:00 не е избран BulTeam - Червена Звезда 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-06-2016 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕВРОПА 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-06-2016 22:00 не е избран Червена Звезда - ЦВС 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
26-06-2016 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - BulTeam 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-07-2016 11:00 не е избран ЦВС - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-07-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Червена Звезда 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-07-2016 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-07-2016 21:00 не е избран Червена Звезда - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
26-02-2017 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Вечно жъдни 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
18-03-2017 18:30 не е избран Чичовци - ветерани - Червена звезда Горни Богров 10 - 1 Висша лига 10
19-03-2017 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕВРОПА - СТЪРШЕЛ 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - ФК ЕВРОПА 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-04-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2017 18:15 Palmsbet stadium Академик - ветерани - Червена звезда Горни Богров 10 - 5 Висша лига 12
08-04-2017 18:30 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 11
09-04-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 2 - 5 Висша лига 13
09-04-2017 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕВРОПА 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 5 - 1 Висша лига 14
23-04-2017 14:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ескус Милк 3 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-05-2017 18:00 не е избран BulTeam - ФК ЕВРОПА 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-05-2017 10:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 8 - 2 Висша лига 16
21-05-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-05-2017 18:30 Palmsbet stadium Червена звезда Горни Богров - Floor Decor 6 - 4 Висша лига 17
28-05-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕВРОПА - Кралете 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2017 20:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 3 - 5 Висша лига 18
04-06-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM 3 - ФК ЕВРОПА 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Хищниците 5 - 0 Висша лига 19
11-06-2017 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 00:00 не е избран Mladost Crew - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
18-06-2017 14:00 не е избран Играчорите - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
24-06-2017 16:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2017 18:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 2 - 13 Висша лига 21
25-06-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЕВРОПА 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 00:00 не е избран Evrotur - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 22
02-07-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Stomana Industry 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
20-08-2017 15:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
03-09-2017 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Бирал Мадрид 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-09-2017 12:00 не е избран FC Providers - ФК ЕВРОПА 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - МФК Динамо София 2007 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
17-09-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 4 - 3 Висша лига 1
18-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - ФК ЕВРОПА 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
24-09-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Червена звезда Горни Богров 8 - 3 Висша лига 8
01-10-2017 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Играчорите 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
08-10-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЕВРОПА 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
08-10-2017 13:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Левски Г - ветерани 2 - 5 Висша лига 4
15-10-2017 10:00 не е избран Тиняците - Червена звезда Горни Богров 8 - 0 Висша лига 5
15-10-2017 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - BulTeam 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-10-2017 19:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - No Name - ветерани 1 - 11 Висша лига 6
22-10-2017 14:00 не е избран Викторио Ленд - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
28-10-2017 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Червена звезда Горни Богров 9 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - NIKE team 5 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-11-2017 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-11-2017 14:00 не е избран Лидер - ФК ЕВРОПА 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 3 - 20 Висша лига 9
12-11-2017 17:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Winbet 0 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-11-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 10
19-11-2017 18:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
26-11-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-12-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
10-12-2017 00:00 не е избран Chuchuline - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17