Пловдив

Атанас Георгиев Найденов

клубове

роден на: 12.05.1995

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Markovo2018 - Fresh Penis Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран Изгустаци - Markovo2018 Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Fresh Penis - Изгустаци Летен турнир група А 5
n/a не е избран Markovo2018 - Fresh Penis Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран Изгустаци - Markovo2018 Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Fresh Penis - Изгустаци Летен турнир група А 5
n/a не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - НЕ ФУТБОЛНА ЛИГА 22
12-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - Торнадо 5 - 3 CALCIO 1
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Фитони 4 - 5 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6 CALCIO 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
02-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Младежка 1 3 - 2 CALCIO 6
04-04-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Mishocite 2 - 2 CALCIO 5
07-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Десант-68 - Фитони 0 - 1 ВИСША ЛИГА 4
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Криско 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 3
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
28-04-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - Младежка 1 4 - 10 CALCIO 4
07-05-2014 20:30 ВСИ 2 терен Младежка 1 - Интер такси 7 - 6 CALCIO 8
08-05-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
14-05-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 10 - 2 КУПА АРЕНА
23-05-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-05-2014 21:00 СЦ Арена ELMA-S - Младежка 1 *5 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-05-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Спартак 5 - 4 ВИСША ЛИГА 9
29-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК Стройтим 6 - 3 CALCIO 10
04-06-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - Мас Гранде 5 - 0 ВИСША ЛИГА 10
04-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен PlayBoy - Младежка 1 2 - 4 CALCIO 11
15-06-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Недооценените 3 - 3 CALCIO 12
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - Младежка 1 4 - 6 CALCIO 14
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
01-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 CALCIO 9
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2 CALCIO 15
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
08-07-2014 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Младежка 1 3 - 3 CALCIO 16
14-07-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 2 - 8 ВИСША ЛИГА 11
27-08-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Ф.К. Петър Берон 14 - 2 CALCIO 17
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
03-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - BONELLI 1 - 1 ВИСША ЛИГА 17
07-09-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - Младежка 1 2 - 3 CALCIO 18
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Младежка 1 5 - 3 КУПА АРЕНА
17-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 19
24-09-2014 00:00 не е избран Интер такси - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 21
24-09-2014 20:00 СЦ Арена Криско - Фитони 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 3 - 2 CALCIO 19
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 23
09-10-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Фитони 2 - 9 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 00:00 не е избран Младежка 1 - PlayBoy 5 - 0 CALCIO 24
13-10-2014 00:00 не е избран Фитони - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 10 CALCIO 22
24-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 2 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 25
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
04-11-2014 20:00 СЦ Арена Verso Travel - Младежка 1 0 - 0 Финални плейофи 1
05-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 26
07-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - Светкавиците 4 - 1 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 Финални плейофи 4
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Младежка 1 10 - 2 Финални плейофи 5
21-11-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран FC Galacticos - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 8
05-12-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Космос 3 - 12 Финални плейофи 9
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Младежка 1 1 - 4 Финални плейофи 11
11-03-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Лаос 5 - 6 ВИСША ЛИГА 1
12-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 21:00 Авангард Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Младежка 1 2 - 5 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
07-04-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 5
08-04-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
26-04-2015 14:00 Игрище Ловен парк Фитони - КАТАЛУНЦИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
04-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-05-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 8
17-05-2015 18:00 Зала "Декотекс" Фитони - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 ВИСША ЛИГА 9
18-05-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Fresh Penis 1 - 8 LA LIGA 9
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 21:00 Авангард Фитони - Младежка 1 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
23-05-2015 16:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 2 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 12:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
27-05-2015 21:00 СЦ Арена 90 - Fresh Penis 2 - 7 LA LIGA 6
28-05-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Младежка 1 9 - 1 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 10
31-05-2015 10:30 СЦ Арена Десант-68 - Фитони 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
31-05-2015 11:30 СЦ Арена Fresh Penis - Гражданите 10 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
31-05-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 1 - 7 ВИСША ЛИГА 11
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
05-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Fresh Penis 3 - 10 LA LIGA 11
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Младежка 1 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Фитони 2 - 7 ВИСША ЛИГА 12
12-06-2015 20:00 Авангард Fresh Penis - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 12
14-06-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Fresh Penis *2 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
16-06-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
16-06-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
19-06-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Fresh Penis 4 - 3 LA LIGA 13
22-06-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 14
22-06-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Младежка 1 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 14
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
29-06-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 2 - 4 LA LIGA 15
03-07-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Младежка 1 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 20:00 Авангард Фитони - ФК Спартак 4 - 0 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Десант-68 1 - 6 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - АФК Марица 7 - 3 LA LIGA 17
11-07-2015 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 7 - 6 LA LIGA 16
24-08-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 6 - 3 ВИСША ЛИГА 17
28-08-2015 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 3 - 4 LA LIGA 19
03-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Фитони 3 - 7 ВИСША ЛИГА 19
08-09-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Младежка 1 3 - 0 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 18:00 СЦ Арена Фитони - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 21:00 Авангард АФК ХАОС - Fresh Penis 3 - 9 LA LIGA 18
14-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Fresh Penis 9 - 7 LA LIGA 20
16-09-2015 21:00 Авангард Десант-68 - Фитони 3 - 4 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 20:00 Авангард Fresh Penis - 90 5 - 0 LA LIGA 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
28-09-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 2 - 1 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
01-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 23
02-10-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 10 LA LIGA 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
06-10-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - FC Siza Sport 3 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Fresh Penis 6 - 5 LA LIGA 22
08-10-2015 20:00 СЦ Берое - открито Фитони - КАМИТЕ 1 - 1* КВАЛИФИКАЦИИ
15-10-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-10-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Old School 9 - 2 LA LIGA 24
19-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 5 - 0 КУПА АРЕНА
22-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Космос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
28-10-2015 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Fresh Penis 3 - 5 LA LIGA 25
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
04-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Спартак 6 - 3 ВИСША ЛИГА 27
10-11-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Fresh Penis 3 - 9 LA LIGA 27
13-11-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Криско 4 - 3 ВИСША ЛИГА 27
16-11-2015 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Бунарджика 3 - 1 LA LIGA 26
24-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 0 - 4 ВИСША ЛИГА 28
26-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 6 - 0 ВИСША ЛИГА 28
26-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Fresh Penis - Пълдин Атлетик 4 - 6 LA LIGA 28
01-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Fresh Penis 9 - 0 LA LIGA 29
02-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Космос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 29
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2015 21:15 Терен 3 - Младежки център Fresh Penis - FC Siza Sport 0 - 9 LA LIGA 30
09-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 00:00 не е избран Kilnockie - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
20-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 12:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 16:00 СЦ Арена Kilnockie - СОКОЛ 2015 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 12:00 СЦ Арена Сабрина - Kilnockie 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 00:00 не е избран La Masia - Kilnockie 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis *5 - 5 Финални плейофи
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 6 - 0 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
26-03-2016 17:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
29-03-2016 20:00 не е избран X-CLUB - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 14 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
30-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Danika - Младежка 1 *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2016 17:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - НЕ 8 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
12-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Фитони 5 - 5 ВИСША ЛИГА 6
16-04-2016 17:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ne 6 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - AFC Cvet Junior 5 - 4 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 9
11-05-2016 21:00 не е избран GALAXY - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 9 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 20:00 не е избран ne - ГРЪНЧАРИТЕ 7 - 6 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
17-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Спартак 8 - 3 ВИСША ЛИГА 12
17-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 10 - 2 ВИСША ЛИГА 12
19-05-2016 21:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ne 7 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
23-05-2016 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - не 1 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
27-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Младежка 1 3 - 1 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
03-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 1 - 3 Група C 1
04-06-2016 17:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ГРЪНЧАРИТЕ 3 - 23 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
09-06-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Kilnockie 4 - 6 Група C 2
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
18-06-2016 18:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ne 9 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
19-06-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Kilnockie 6 - 0 Група C 3
20-06-2016 17:00 не е избран ne - ГРЪНЧАРИТЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
21-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Втора шестица 2
23-06-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 9 - 3 OPEN CUP ГФЛ
23-06-2016 20:00 не е избран Hott - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
28-06-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - Младежка 1 0 - 5 Втора шестица 3
29-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Младежка 1 4 - 3 Втора шестица 5
30-06-2016 21:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ФК ВЕДРАРЕ 9 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
12-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 3 - 5 Втора шестица 4
27-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - TNN Gold 4 - 5 Финални плейофи
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - ФК ВЕДРАРЕ 6 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 18
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:00 Игрище Ловен парк НЕ - ГРЪНЧАРИТЕ 3 - 12 ФУТБОЛНА ЛИГА 22
14-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Kilnockie 8 - 0 LA LIGA 1
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC Siza Sport 3 - 0 LA LIGA 1
17-09-2016 21:30 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - ГРЪНЧАРИТЕ 12 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
22-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 2
25-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Old School 4 - 6 LA LIGA 2
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 1 - 3 LA LIGA 3
30-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Сборная - Kilnockie 7 - 1 LA LIGA 3
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Космос - Kilnockie 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 4
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Kilnockie 8 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-10-2016 21:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - Неудобните 1 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
28-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Kilnockie 5 - 2 LA LIGA 5
30-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща Лазур Свети Влас - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 Група D 1
30-10-2016 17:00 Игрище зад централна поща ГРЪНЧАРИТЕ - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Група D 3
01-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Kilnockie - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Армада Пловдив 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Младежка 1 2 - 6 LA LIGA 6
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 6
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5 LA LIGA 7
16-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kilnockie 13 - 2 LA LIGA 7
19-11-2016 15:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - ФК Минерал Песнопой 10 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 16
23-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Младежка 1 0 - 8 LA LIGA 8
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
24-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Космос - Kilnockie 2 - 2 LA LIGA 8
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
10-12-2016 14:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - ФК ВЕДРАРЕ - ФУТБОЛНА ЛИГА 18
13-12-2016 20:00 Игрище Ловен парк ne - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 17
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
16-12-2016 18:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - X-CLUB - ФУТБОЛНА ЛИГА 20
20-12-2016 20:00 Игрище Ловен парк не - ГРЪНЧАРИТЕ 1 - 11 ФУТБОЛНА ЛИГА 19
22-12-2016 20:00 не е избран Hott - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 21
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
28-02-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Kilnockie 8 - 6 LA LIGA 10
01-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - Младежка 1 4 - 5 LA LIGA 10
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3 LA LIGA 9
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1 ВИСША ЛИГА 15
09-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 11
10-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Old School 6 - 1 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5 LA LIGA 12
17-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Kilnockie 6 - 9 LA LIGA 12
20-03-2017 00:00 не е избран Младежка 1 - Космос 5 - 0 LA LIGA 13
20-03-2017 20:00 не е избран ne - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 15 ФУТБОЛНА ЛИГА 24
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 13
25-03-2017 15:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - GALAXY 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 23
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1 Bundesliga 1
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
06-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 10 - 4 Група D 1
11-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Младежка 1 4 - 5 Bundesliga 2
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
13-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - Щ+Щ 2 - 9 Група D 2
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 7 - 6 Bundesliga 3
20-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kilnockie 5 - 0 Група D 3
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2 Bundesliga 4
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 2 - 4 Bundesliga 6
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Младежка 1 2 - 10 Bundesliga 7
23-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Младежка 1 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - АФК ХАОС 8 - 6 Bundesliga 8
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 28
21-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 2 - 6 Финални плейофи
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Младежка 1 6 - 3 Финални плейофи
08-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - Сабрина 6 - 2 LA LIGA 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FA Plovdiv 13 - 4 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4 LA LIGA 2
20-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 9 СУПЕР Лига 7 2
21-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6 LA LIGA 3
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Фрактура 4 - 4 СУПЕР Лига 7 3
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 11 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
03-10-2017 21:30 не е избран ФК Минерал Песнопой - ГРЪНЧАРИТЕ 1 - 13 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
06-10-2017 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - Hott 3 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
11-10-2017 20:00 не е избран ФК ДЪЛГО ПОЛЕ - ГРЪНЧАРИТЕ 4 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3 LA LIGA 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Мосад 5 - 3 LA LIGA 6
20-10-2017 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ФК ВЕДРАРЕ 8 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
26-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - Фитони *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2017 16:00 не е избран ДЪРВАРИТЕ - ГРЪНЧАРИТЕ 4 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
03-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фитони 5 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-11-2017 20:20 не е избран GALAXY - ГРЪНЧАРИТЕ 3 - 14 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
06-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 18 СУПЕР Лига 7 8
10-11-2017 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - X-CLUB 2 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
13-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 10 СУПЕР Лига 7 10
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
20-11-2017 20:40 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
22-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Футболна Академия 5 - 9 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5 LA LIGA 11
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Приятели 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
05-12-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Quantico 2 - 1 LA LIGA 12
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1 LA LIGA 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 15
06-03-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Raiders 4 - 6 Лига Арена 1
07-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ХАОС 2 - 2 LA LIGA 14
14-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Фитони 10 - 7 LA LIGA 15
16-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 2
20-03-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 3 - 1 Лига Арена 3
27-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фитони 1 - 2 Bundesliga 1
28-03-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 4
03-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Последен Шанс 3 - 3 Bundesliga 2
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
09-04-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 2 - 5 Лига Арена 6
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 0 Лига Арена 9
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
25-04-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Вълчи рай 2 - 2 Лига Арена 8
27-04-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - papiauto03 6 - 1 Лига Арена 5
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9 Bundesliga 6
03-05-2018 20:20 не е избран Hott - ГРЪНЧАРИТЕ 2 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
06-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - Фитони 0 - 5 Bundesliga 7
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
15-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Фитони 9 - 0 Bundesliga 8
17-05-2018 20:20 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ФК ДЪЛГО ПОЛЕ 3 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
18-05-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 9 - 7 Лига Арена 11
21-05-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Old School 7 - 2 Лига Арена 10
24-05-2018 20:20 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - ГРЪНЧАРИТЕ 20 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4 Bundesliga 9
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
06-06-2018 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 6 Лига Арена 13
11-06-2018 00:00 не е избран Футболна Академия - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - GALAXY 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
12-06-2018 20:00 не е избран X-CLUB - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 14
12-06-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - Fresh Penis 1 - 12 Лига Арена 14
14-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - 1K 5 - 0 Лига Арена 12
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
18-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 7 - 7 Лига Арена 24
25-06-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - Полярните мечки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 28
26-06-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 23
01-07-2018 20:00 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ДЪРВАРИТЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
02-07-2018 00:00 не е избран Афк Крепост - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 29
04-07-2018 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 15
09-07-2018 00:00 не е избран ФК ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 0 - 5 СУПЕР Лига 7 30
12-07-2018 21:00 СЦ Арена Полярните мечки - Fresh Penis 0 - 12 Лига Арена 16
16-07-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 3 - 6 Лига Арена 17
24-08-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Fresh Penis 4 - 9 Лига Арена 18
30-08-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Fresh Penis 12 - 9 Лига Арена 20
03-09-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 3 - 8 Лига Арена 21
04-09-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 8 - 5 Лига Арена 19
12-09-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 6 - 3 Лига Арена 22
17-09-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 5 ВИСША ЛИГА 1
26-09-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Maina City 2 - 1 Лига Арена 1
28-09-2018 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 7 ВИСША ЛИГА 3
01-10-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 2
05-10-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
08-10-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 5 - 7 Лига Арена 3
13-10-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - Fresh Penis 1 - 16 ВИСША ЛИГА 5
15-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Fresh Penis 5 - 3 Лига Арена 4
19-10-2018 19:00 не е избран BTL UNITED - Fresh Penis 2 - 5 ВИСША ЛИГА 6
26-10-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Полярните мечки 12 - 5 ВИСША ЛИГА 7
02-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 8 - 3 Лига Арена 6
03-11-2018 18:00 СК Активлайф AFC Amigos - Fresh Penis 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
07-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Десант-68 4 - 11 Лига Арена 7
12-11-2018 21:00 не е избран Fresh Penis - Завръщане в миналото 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
21-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 9
24-11-2018 16:00 СК Активлайф Fresh Penis - Рекордьорите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 11
26-11-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Спартак 11 - 5 Лига Арена 10
29-11-2018 20:00 не е избран Reddevils - Fresh Penis 1 - 6 ВИСША ЛИГА 10
30-11-2018 20:00 не е избран Fresh Penis - KLUB VAFLA 2 - 3 ВИСША ЛИГА 4
02-12-2018 18:00 СК Активлайф Изгустаци - Fresh Penis 3 - 10 Летен турнир група А 1
05-12-2018 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Марково 6 - 9 Летен турнир група А 2
06-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - КАМИОНИТЕ 7 - 7 Летен турнир група А 3
07-12-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Markovo2018 6 - 5 Летен турнир група А 2
14-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 2 - 7 Летен турнир група А 5
14-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - Markovo2018 4 - 11 Летен турнир група А 4
15-12-2018 17:00 СК Активлайф Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 4 Летен турнир група А 4
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
03-02-2019 16:00 не е избран Зънгър - Fresh Penis 2 - 8 ВИСША ЛИГА 12
13-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC Athletic 4 - 4 ВИСША ЛИГА 13
17-02-2019 19:00 не е избран Полярните мечки - Изгустаци 6 - 6 ЛИГА Б 1
18-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC TechnoWelt 6 - 3 Лига А 1
02-03-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - Изгустаци 7 - 4 ЛИГА Б 3
03-03-2019 16:00 СК Активлайф Fresh Penis - KOFTI FC 3 - 4 Лига А 3
13-03-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Fresh Penis 4 - 4 Лига А 4
15-03-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 1 - 4 Лига А 5
17-03-2019 17:00 СК Активлайф AFC Amigos - Изгустаци 2 - 12 ЛИГА Б 5
18-03-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Завръщане в миналото 10 - 6 ЛИГА Б 4
20-03-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Зънгър 9 - 9 ЛИГА Б 2
23-03-2019 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 7 Лига А 6
24-03-2019 18:00 СЦ Арена Fresh Penis - FC Siza Sport 6 - 6 Лига Арена 5
24-03-2019 19:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - Изгустаци 6 - 3 ЛИГА Б 6
26-03-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC Athletic 7 - 1 Лига А 7
31-03-2019 19:00 СК Активлайф Изгустаци - BTL UNITED 5 - 2 ЛИГА Б 7
02-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - Fresh Penis 2 - 3 Лига А 2
03-04-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Fresh Penis 6 - 3 Лига Арена 11
05-04-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Fresh Penis 7 - 8 Лига Арена 12
06-04-2019 19:00 СК Активлайф Изгустаци - Полярните мечки 5 - 0 ЛИГА Б 8
08-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 6 Лига А 8
14-04-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Изгустаци 11 - 3 ЛИГА Б 9
16-04-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 5 Лига Арена 13
17-04-2019 17:00 СК Активлайф Изгустаци - KOFTI FC 0 - 5 Купа Активлайф
17-04-2019 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Reddevils 4 - 4 Лига А 9
17-04-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - KOFTI FC 0 - 5 Купа Активлайф
22-04-2019 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - Fresh Penis 2 - 13 Купа Активлайф
23-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 5 - 5 Лига Арена 14
02-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Старата Школа 7 - 1 Лига Арена 15
07-05-2019 18:00 СК Активлайф Изгустаци - Рекордьорите 0 - 5 ЛИГА Б 10
07-05-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 11 - 7 Лига Арена 16
09-05-2019 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - Fresh Penis 3 - 19 Купа Активлайф
13-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 17
16-05-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - KLUB VAFLA 13 - 2 Лига А 11
19-05-2019 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Изгустаци 5 - 0 ЛИГА Б 11
21-05-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - Fresh Penis 3 - 7 Лига А 10
22-05-2019 21:00 не е избран Fresh Penis - Завръщане в миналото 4 - 6 Купа Активлайф
02-06-2019 18:00 СК Активлайф Изгустаци - AFC Amigos 0 - 5 ЛИГА Б 12
03-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 20
06-06-2019 21:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Fresh Penis 7 - 4 Купа Активлайф
11-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Fresh Penis 10 - 5 Лига Арена 18
12-06-2019 21:00 СК Активлайф Марково - Fresh Penis 5 - 3 Лига А 12
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
16-06-2019 16:00 СК Активлайф Изгустаци - ПИЕМСИ 0 - 5 ЛИГА Б 13
19-06-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - ФК Активлайф 2 - 10 Лига А 13
21-06-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 21
24-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 22
26-06-2019 18:00 СК Активлайф BTL UNITED - Изгустаци 5 - 0 ЛИГА Б 14
02-07-2019 21:00 СК Активлайф AFC Athletic - Fresh Penis 4 - 9 Лига А 14
27-07-2019 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - ФК Траките 2017 6 - 4 Летен турнир група А 1
31-07-2019 19:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 5 - 4 Летен турнир група А 2
16-08-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Рекордьорите 14 - 4 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5
05-09-2019 21:00 СК Активлайф FC FIGHTERS - Fresh Penis 5 - 8 Елиминации
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 7 - 2 Елиминации