София

Стефан Райчов Ангелов

клубове

роден на: 12.05.1981

години: 40

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Besnite - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2014 16:00 не е избран МАРАДОНА - Сантяго Бернабеу 4 - 1 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2014 18:00 не е избран ГОЛ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Barca 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2014 19:00 не е избран УЛТРА - МАРАДОНА 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 20:00 не е избран Colo Colo - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
10-01-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Черно тото 5 - 0 Група I 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
24-01-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - МАРАДОНА 6 - 2 Група I 3
31-01-2015 17:00 не е избран МАРАДОНА - УЛТРА 6 - 3 Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран Chelsea Bulgaria - МАРАДОНА 0 - 5 Група I 5
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Еврофутбол - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
20-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - Еврофутбол 0 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
28-03-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Шантавите 9 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-03-2015 21:00 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 16:00 не е избран Busmanci - Еврофутбол 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-04-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - ГОЛ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-04-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Еврофутбол - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
23-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Спортинг 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
25-04-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
25-04-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Актавис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 7
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Shporite 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
16-05-2015 20:00 не е избран Гръм София - Еврофутбол 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 18:00 не е избран Еврофутбол - АФК Софиянци 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
13-06-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Еврофутбол 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 17:00 не е избран КОС България - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 21:45 не е избран Еврофутбол - McDonald's 7 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 18:45 не е избран Бандата - Еврофутбол 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Botev City - Еврофутбол 4 - 7 Група G 1
13-07-2015 19:45 не е избран Вършец - Еврофутбол 4 - 5 Група G 2
13-07-2015 20:45 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 17
23-07-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 0 - 8 Група G 3
27-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Еврофутбол 4 - 11 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
10-08-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Еврофутбол 5 - 3 Елиминации
29-08-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Живите Мъртви - Еврофутбол 8 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Еврофутбол 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Пиянките 10 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
26-09-2015 15:00 не е избран Santos - Еврофутбол 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Атлетик Редута 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
03-10-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - Carpe Diem FC 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2015 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Media United 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 00:00 не е избран Гробарите - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
17-10-2015 17:00 не е избран Ugoman - Carpe Diem FC 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
24-10-2015 19:00 не е избран Carpe Diem FC - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
24-10-2015 20:00 не е избран vampires - Еврофутбол 0 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2015 21:45 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
31-10-2015 19:00 не е избран Busmanci - Carpe Diem FC 8 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-11-2015 16:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-11-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - JAGUARES 7 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ *3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2015 21:45 не е избран McDonald's - Carpe Diem FC 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
14-11-2015 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 15:00 не е избран Аполо СК - Carpe Diem FC 8 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
21-11-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 1 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 19:00 не е избран Carpe Diem FC - ФК Баварците 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
28-11-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - УЛТРА 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
28-11-2015 17:00 не е избран ШПОРИТЕ - Carpe Diem FC 0 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
28-11-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 5 - 5* PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 12:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
05-12-2015 00:00 не е избран Carpe Diem FC - ФК Зенит 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-12-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
12-12-2015 00:00 не е избран Iztok Sofiq - Carpe Diem FC 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 10:00 не е избран Еврофутбол - Футбол Скаут 9 - 2 Група C 1
16-01-2016 18:00 не е избран Бандата - Еврофутбол 1 - 7 Група C 2
24-01-2016 15:00 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 3 - 2 Група C 3
06-02-2016 19:00 не е избран Сенатор - Еврофутбол - Група C 4
07-02-2016 11:00 не е избран Еврофутбол - Mladost Team 5 - 4 Група C 5
13-02-2016 16:00 Царско село Еврофутбол - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
27-02-2016 17:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Santos 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 20:00 не е избран АФК Софиянци - Еврофутбол 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Аполо СК 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-03-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Carpe Diem FC 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Еврофутбол 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Еврофутбол 0 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Carpe Diem FC 4 - 10 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 20:00 не е избран Еврофутбол - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 18:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
11-05-2016 22:30 не е избран Еврофутбол - ШПОРИТЕ 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 00:00 не е избран Ugoman - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-05-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 3 - 3* PREMIER LEAGUE 9
25-05-2016 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 4 - 7 PREMIER LEAGUE 8
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
31-05-2016 22:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-06-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Busmanci 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-06-2016 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 21:45 не е избран FreshMarket - Carpe Diem FC 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
01-07-2016 20:45 не е избран McDonald's - Еврофутбол 11 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2016 21:45 не е избран Еврофутбол - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
09-07-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
14-07-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 4 - 10 Група G 1
18-07-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Busmanci 4 - 6 Група G 2
25-07-2016 21:45 не е избран VITOSHA NEWS - Еврофутбол 0 - 5 Група G 3
27-07-2016 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
04-08-2016 20:45 не е избран Еврофутбол - ORBIT - АТИ КОНСУЛТ 4 - 6 Група G 4
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Еврофутбол 4 - 4* PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Carpe Diem FC 10 - 3 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-10-2016 19:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 18:30 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 7 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 21:30 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2016 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 2 - 9 PREMIER LEAGUE 12
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 16:30 не е избран Carpe Diem FC - АЯКС СОФИЯ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
06-03-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Ювентус България 3 - 5 Premier League 1
11-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2017 20:00 не е избран Галатасарай България - Манчестър Юнайтед България 3 - 2 Premier League 2
18-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Реал Мадрид България 5 - 2 Premier League 3
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 2* PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 20:30 Palmsbet stadium Сердика - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2017 20:00 не е избран Челси България - Манчестър Юнайтед България 4 - 4 Premier League 4
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Манчестър Юнайтед България 3 - 6 Premier League 5
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-04-2017 21:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Бърнли България 5 - 9 Premier League 6
20-04-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 21:45 Palmsbet stadium Без напрежение - Carpe Diem FC 2 - 4 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2017 21:00 не е избран Фен клуб Милан България - Манчестър Юнайтед България 3 - 7 Premier League 7
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Манчестър Юнайтед България 0 - 5 Premier League 8
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 19:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 2 Premier League 10
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-05-2017 21:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Арсенал България 6 - 6 Premier League 11
26-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - МАРАДОНА 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
30-05-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Манчестър Юнайтед България 5 - 6 Premier League 9
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2017 19:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7 PREMIER LEAGUE 11
01-07-2017 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 8 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2017 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 8 - 6 PREMIER LEAGUE 10
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
09-07-2017 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 15:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
28-10-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Тренто 2 - 10 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - Carpe Diem FC 7 - 5 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
25-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 21:00 не е избран Serdika-Sofia - Carpe Diem FC 13 - 2 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2017 19:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-12-2017 18:45 не е избран Тренто - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
04-02-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 17
04-02-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
24-02-2018 17:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
17-03-2018 00:00 не е избран Mat Star - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 20:00 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
28-04-2018 18:00 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 2 - 10 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2018 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
04-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
22-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
30-06-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
28-08-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Skypharm 4 - 2 Западна конференция 1
29-08-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Carpe Diem FC 0 - 5 Западна конференция 1
01-09-2018 18:45 не е избран ДЖИ 10 - Carpe Diem FC 0 - 5 Западна конференция 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 8 - 1 Западна конференция 2
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
18-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Carpe Diem FC - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6 Западна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
02-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Carpe Diem FC 10 - 3 Западна конференция 4
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
12-10-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 6
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
17-10-2018 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 7
21-10-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 8
30-10-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 10
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ескус Милк - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5 Западна конференция 11
01-11-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 12
03-11-2018 00:00 не е избран ING - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 10
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4 Западна конференция 8
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
01-12-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 15
04-12-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 5 - 3 Западна конференция 14
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 16
09-01-2019 00:00 Царско село МАРАДОНА - AFC Trento 8 - 1 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Спортист Драгичево - МАРАДОНА 2 - 8 Каменица 2
09-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Algomatika - Kammarton 7 - 1 Каменица 3
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 19
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
07-02-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - ФК ИХТИМАН 7 - 2 Каменица 5
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
12-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 1 - 7 PREMIER LEAGUE 5
23-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Вършец 4 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
07-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
02-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Intellect 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17