София

Димитър Русев Стамов

клубове

роден на: 21.06.1988

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Хотел Панчарево - Fibank 0 - 15 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2014 19:45 не е избран Progress - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
09-09-2014 18:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Хотел Панчарево 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2014 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - IPSOS 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 20:45 Palmsbet stadium M - VIVACOM 4PLAY 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Хотел Панчарево 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
30-09-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Mentor Resort 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2014 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2014 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Пени Маркет 3 - 8 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-11-2014 20:45 не е избран Experian - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - i:FAO 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Хотел Панчарево 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2014 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 21:45 не е избран Musala - VIVACOM 4PLAY 2 - 14 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Хотел Панчарево 10 - 5 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-01-2015 17:00 не е избран Супичка - Хотел Панчарево 6 - 8 Група L 1
17-01-2015 21:00 не е избран Спортен бар Ефбет Мадрид - Хотел Панчарево 1 - 11 Група L 2
24-01-2015 22:00 не е избран Хотел Панчарево - Спокойните 3 - 1 Група L 3
31-01-2015 20:00 не е избран PMP Build Invest - Хотел Панчарево 2 - 6 Група L 4
07-02-2015 16:00 не е избран Хотел Панчарево - Barca 2 - 5 Група L 5
15-02-2015 12:00 не е избран Амфетико - Хотел Панчарево 2 - 8 ВТОРА ФАЗА 1
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
23-02-2015 19:45 Palmsbet stadium i:FAO - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
16-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Experian 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец VIVACOM 4PLAY - фзк 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-04-2015 22:00 не е избран Progress - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
23-04-2015 20:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕВРОСНАБ - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2015 21:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 20:45 не е избран CODIX - VIVACOM 4PLAY 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - IPSOS *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-06-2015 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-06-2015 20:45 не е избран VIVACOM - VIVACOM 4PLAY 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - M 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-07-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Stemo 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Melon - Unify 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 21:45 не е избран Unify - Nemetschek Bulgaria 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
02-09-2015 22:30 не е избран Изтокът - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
07-09-2015 19:45 не е избран MMS - Unify 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
07-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 19:00 не е избран Athletic - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
15-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2015 21:45 не е избран Unify - Axway 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
23-09-2015 19:45 не е избран Мост Компютърс - VIVACOM 4PLAY 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2015 22:00 не е избран Изтокът - Drink Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2015 19:45 не е избран eCommera - Unify 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Изтокът 12 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-10-2015 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 19:00 не е избран Изтокът - Червена Звезда 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
18-10-2015 00:00 не е избран Изтокът - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
19-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-10-2015 21:45 не е избран Unify - SBTECH 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - M 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-10-2015 21:45 не е избран Sirma - Unify 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
05-11-2015 20:45 не е избран Unify - FootballScout 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2015 20:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2015 19:45 не е избран Comverse - Unify 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
15-11-2015 19:00 не е избран Изтокът - Лидер 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
16-11-2015 19:45 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2015 19:45 не е избран Unify - EGT 2 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 19:00 не е избран Белите кончета - Изтокът 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2015 21:45 не е избран CSC - Unify 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Unify 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
30-11-2015 19:45 не е избран VIVACOM - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-12-2015 21:45 не е избран Unify - Komfo 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-12-2015 20:45 не е избран Unify - INFOSYSTEMS-SYSCOM 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2015 19:00 не е избран Изтокът - FC Citadel 15 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-02-2016 11:00 не е избран ORANGE COUNTY - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2016 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-02-2016 15:00 не е избран Изтокът - Mladost Crew 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-03-2016 19:45 не е избран Unify - Melon 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони FC Siza Sport - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 Група M 2
13-03-2016 17:00 Спортен комплекс Шампиони VIVACOM 4PLAY - ДЕЛТУМ 2 - 10 Група M 3
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2016 19:45 не е избран VMware - Unify 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2016 17:00 не е избран Изтокът - По-добрите 3 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-03-2016 21:45 не е избран Unify - DREAMIX 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-03-2016 22:00 не е избран FC Parizheti - Изтокът 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Unify 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2016 20:45 не е избран Unify - Persy 1 - 1* ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-04-2016 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Unify 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
11-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-04-2016 22:30 не е избран Изтокът - White Widow 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-04-2016 16:00 не е избран Червена Звезда - Изтокът 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
18-04-2016 19:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-04-2016 21:45 не е избран Unify - Matrix Global 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Изтокът - ФК ЕВРОПА 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-05-2016 21:45 не е избран Unify - e-Novator 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 22:00 не е избран Еконт 61 - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-05-2016 19:45 не е избран IPSOS - Unify 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
16-05-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Unify 0 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
30-05-2016 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
02-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Unify - DANTEK DEVS 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
05-06-2016 12:00 не е избран BulTeam - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
06-06-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unify 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
12-06-2016 15:00 не е избран Изтокът - ЦВС 7 - 7* LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
13-06-2016 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
13-06-2016 20:45 не е избран Axway - Unify 2 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
19-06-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Изтокът *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
20-06-2016 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
24-06-2016 19:45 не е избран Unify - Progress 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
27-06-2016 21:45 не е избран SBTECH - VIVACOM 4PLAY 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - Изтокът 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
04-07-2016 19:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 21:45 не е избран Изтокът - Витоша Бистрица 0 - 5 Група F 1
18-07-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 1 - 6 Група F 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изтокът - Strypes 5 - 6 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
11-08-2016 21:45 Palmsbet stadium Изтокът - NIKE team 10 - 3 Група F 5
21-08-2016 00:00 не е избран Изтокът - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
29-08-2016 20:45 Palmsbet stadium ФокусВижън - VIVACOM 4PLAY 1 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
31-08-2016 21:45 не е избран Unify - Sirma 9 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2016 18:45 не е избран Unify - e-Novator 3 - 3* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
11-09-2016 18:00 не е избран Изтокът - BulTeam 10 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 19:45 не е избран Станга - Unify 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
21-09-2016 21:45 не е избран Ескус Милк - Изтокът 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-09-2016 19:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 6 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
26-09-2016 19:45 не е избран Unify - GRAFIXOFT 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
27-09-2016 20:45 не е избран Skypharm - UNILEVER ICE CREAM 8 - 6 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 09:00 не е избран Изтокът - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-10-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adastra 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2016 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2016 19:45 не е избран Experian - Unify 8 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
09-10-2016 12:00 не е избран Изтокът - NIKE team 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
10-10-2016 19:45 не е избран Unify - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-10-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Изтокът 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Sirma 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
19-10-2016 21:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Quehenberger Logistics 2 - 6 CHAMPIONSHIP 6
20-10-2016 20:45 не е избран KOSTAL - Unify 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-10-2016 00:00 не е избран Изтокът - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-10-2016 19:45 не е избран Unify - Luxoft Bulgaria 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
26-10-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 5 - 10 CHAMPIONSHIP 7
27-10-2016 19:45 не е избран Станга - VIVACOM 4PLAY 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
30-10-2016 22:00 не е избран SPM -ltd - Изтокът 5 - 14 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GRAFIXOFT 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
01-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - UNILEVER ICE CREAM 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Спортист Долни Лозен 10 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
07-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Usport.bg 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
08-11-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Ойрошпед 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - VIVACOM 4PLAY 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
13-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
14-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - e-Novator 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
15-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - UNILEVER ICE CREAM 6 - 7 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
21-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - KOSTAL 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
21-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - ФокусВижън 6 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
22-11-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - FootballScout 6 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
23-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - formpoint 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 19:00 не е избран Whiskey United - Изтокът 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
28-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
28-11-2016 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - Unify 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
30-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-12-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
05-12-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DREAMIX 7 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
07-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - eCommera 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
09-12-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - FC ING 5 - 10 CHAMPIONSHIP 13
11-12-2016 10:00 не е избран Кралете - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
14-12-2016 18:45 не е избран DREAMIX - Unify 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
14-12-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
16-12-2016 18:45 не е избран Adastra - Unify 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
16-12-2016 19:45 не е избран Usport.bg - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 09:00 не е избран Изтокът - Media United 5 - 8 EFBET Люлин 2
21-01-2017 18:00 не е избран ТЕМИДА - Изтокът 8 - 3 EFBET Люлин 3
28-01-2017 15:00 не е избран Изтокът - Majestic 1 - 7 EFBET Люлин 4
04-02-2017 17:00 не е избран Fibank - Изтокът 5 - 0 EFBET Люлин 5
16-02-2017 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Шенкер 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
19-02-2017 14:00 не е избран Изтокът - МФК Динамо София 2007 13 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - NEXT GEN 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
22-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
27-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - Unify 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
02-03-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ESTUPIDEZ - Изтокът 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Tradeo 14 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
12-03-2017 19:00 Palmsbet stadium SPM -ltd - Изтокът 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - Спортист Долни Лозен 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 4
20-03-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - VIVACOM 4PLAY *0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - MFM 11 - 6 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Unify - THT 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 5
26-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Whiskey United - Изтокът 4 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-03-2017 20:45 Palmsbet stadium ФокусВижън - Unify 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
27-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2017 19:45 Palmsbet stadium UNILEVER ICE CREAM - D&D EXPRESS 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 17:00 не е избран Изтокът - Лозен Сити 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2017 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 8 - 5 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Unify - Algomatika - Kammarton 3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
09-04-2017 21:00 не е избран NIKE team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2017 20:45 не е избран Skypharm - UNILEVER ICE CREAM 2 - 7 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 22:00 не е избран Изтокът - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Strypes - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-04-2017 21:45 Palmsbet stadium Unify - IBM 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-05-2017 20:45 не е избран Sunderland Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
03-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Westum - Unify 3 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 4
09-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2017 20:45 Palmsbet stadium MentorMate - Unify 3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 10
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2017 19:45 не е избран TRIZA - UNILEVER ICE CREAM 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 17:00 не е избран Изтокът - Loko Vakarel 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - VIVACOM 4PLAY 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 22:00 не е избран Mladost Team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
25-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Visteon 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
26-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 4 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-05-2017 11:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
29-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Stemo 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
31-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 7 - 4 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - Unify *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 12
04-06-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - FC SIVEN 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
05-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Progress - VIVACOM 4PLAY 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Unify - DREAMIX 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
06-06-2017 19:45 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 18:00 не е избран Амфетико - Изтокът 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
12-06-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ГФК България 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 19:45 Palmsbet stadium UNILEVER ICE CREAM - Вършец 6 - 5 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Unify 9 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
19-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 20:45 не е избран Unify - EGT-II 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 15
21-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
26-06-2017 20:15 не е избран SAP Labs Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
29-06-2017 21:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Unify 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2017 14:00 не е избран Изтокът - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-07-2017 18:00 не е избран Изтокът - Лидер 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
03-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Unify - OnProcess Technology 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 17
04-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Unify 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
11-07-2017 18:45 не е избран McDonalds* - Chaos* 0 - 5 Група H 1
11-07-2017 21:45 не е избран Марадона* - Фитнес 23* 2 - 8 Група G 1
17-07-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-07-2017 21:00 не е избран Фитнес 23* - Играчорите* 5 - 0 Група G 2
19-07-2017 21:45 не е избран Chaos* - Пълна мрежа* 0 - 9 Група H 2
24-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Зенит* - Фитнес 23* 1 - 5 Група G 3
25-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Ибровица Лозен* - Chaos* 4 - 3 Група H 3
01-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец* - Chaos* 8 - 3 Група H 4
01-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Фитнес 23* - Хуните* 11 - 5 Група G 4
08-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Chaos* - Orbit Ати Консулт* 2 - 5 Група H 5
10-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Фитнес 23* 7 - 5 Група G 5
14-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - Столичен Авто Транспорт* 16 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ел Сити* - Фитнес 23* 4 - 14 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
21-08-2017 20:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - АБВ* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
23-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Quality House - Unify 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 1
27-08-2017 21:00 не е избран Изтокът - SPM -ltd 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Unify - GemSeek 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
30-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - greshka *4 - 4 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
04-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Westum - Unify 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
05-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 20:00 не е избран Кралете - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 4
11-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SAP Labs Bulgaria 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - TRADOLOGIC 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 4
12-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 20:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
18-09-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Endava - Unify 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - OnProcess Technology 3 - 3* UPNETIX LEAGUE ONE 6
27-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - UNILEVER ICE CREAM 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Гетото 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 19:45 Palmsbet stadium CoBuilder International - Unify 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 7
02-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Боми Борисов ООД 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 12:00 не е избран Stomana Industry - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - SafeCharge 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
13-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2017 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Experian 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OWLIANCE - Unify 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
18-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2017 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2017 22:00 не е избран Unify - CSC 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Unify 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 11
30-10-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Strypes 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - V-TAC EUROPE 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
08-11-2017 21:45 Palmsbet stadium vConnect - Unify 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2017 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Unify - Nemetschek Bulgaria 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 13
15-11-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Изтокът 6 - 6 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2017 00:00 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - Unify 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
24-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - ORBICO BULGARIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Sunderland Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
06-12-2017 00:00 не е избран Devision - Unify - UPNETIX LEAGUE ONE 16
11-12-2017 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Unify - Proxiad 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 17
12-12-2017 20:45 Palmsbet stadium Ант студио - UNILEVER ICE CREAM 0 - 4 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 19:00 не е избран Изтокът - ЦВС - CHAMPIONSHIP 17
18-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - DREAMIX - UPNETIX LEAGUE ONE 15
18-12-2017 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 11:00 Царско село Изтокът* - Осма хирургия* 4 - 2 Група F 1
13-01-2018 12:00 Царско село Изтокът* - ФК Ихтиман* 5 - 1 Група F 2
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
28-01-2018 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 12:00 не е избран Изтокът* - Еконт* 8 - 1 Група F 4
03-02-2018 14:00 не е избран Гетото* - Изтокът* 8 - 2 Група F 5
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран Изтокът - Бирал Мадрид 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
05-03-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - TRADOLOGIC 3 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
06-03-2018 20:45 не е избран Unify - SBTECH 2 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
09-03-2018 20:45 не е избран Skypharm - UNILEVER ICE CREAM - CHAMPIONSHIP 17
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2018 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
14-03-2018 21:45 Palmsbet stadium EPAM Systems - Unify 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
18-03-2018 20:00 не е избран Амфетико - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
25-03-2018 19:00 не е избран Изтокът - Пеликан 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - VIVACOM 4PLAY 1 - 12 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
29-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT-II - Unify 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 4
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2018 20:45 не е избран Unify - Sirma 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
05-04-2018 19:45 не е избран Ант студио - UNILEVER ICE CREAM 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Glaz Trading Troyan 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
12-04-2018 21:45 Palmsbet stadium Axway - VIVACOM 4PLAY 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
13-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - Unify 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 00:00 не е избран Изтокът - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Techhuddle 8 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 5 CHAMPIONSHIP 5
19-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Polygran Bulgaria 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-04-2018 17:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2018 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
25-04-2018 21:45 не е избран Paysafe - Unify 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-04-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Евромар 18 - 7 CHAMPIONSHIP 6
30-04-2018 20:45 не е избран Unify - Persy 1 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 9
01-05-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - UNILEVER ICE CREAM 5 - 4 CHAMPIONSHIP 7
11-05-2018 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Musala Soft 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 20:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
14-05-2018 21:45 не е избран Unify - ИНТРАМА 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
15-05-2018 22:30 не е избран BHTC - Unify 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
16-05-2018 22:30 не е избран ДСК Банка - UNILEVER ICE CREAM 10 - 3 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Visteon 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
23-05-2018 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 21:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Skypharm 8 - 10 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2018 22:30 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
31-05-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Unify 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 00:00 не е избран ЦВС - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
03-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 20:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
06-06-2018 21:00 не е избран Easy TV Net - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
08-06-2018 19:45 не е избран Unify - CoBuilder International 13 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
10-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - Галактико 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
11-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
12-06-2018 21:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - ГЕОДЕТ 9 - 4 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tryzens - Unify 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 14
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
20-06-2018 18:45 не е избран Unify - E&G Finances 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
20-06-2018 19:30 не е избран VIVACOM 4PLAY - FootballScout 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
21-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
22-06-2018 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
26-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ОК Супер Транс - UNILEVER ICE CREAM 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Unicredit Bulbank IT 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
28-06-2018 00:00 не е избран Unify - SoftServe 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 16
28-06-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Mr.Pizza 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
02-07-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 5 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - A.C.A.B. 5 - 7 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 21:45 не е избран MobiSystems - Unify 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 17
23-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - VIVACOM 4PLAY 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
27-08-2018 22:30 не е избран Persy - Unify 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
03-09-2018 20:45 не е избран PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
04-09-2018 21:45 не е избран Bright marketing research - Unify 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
10-09-2018 19:45 не е избран Unify - CoBuilder International 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
12-09-2018 22:30 Palmsbet stadium Unify - FOURTH BULGARIA 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
19-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 0 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
20-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - Unify 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
26-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
28-09-2018 20:45 не е избран Unify - SafeCharge 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
01-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - VIVACOM 4PLAY 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
03-10-2018 21:45 не е избран DREAMIX - Unify 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-10-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
10-10-2018 19:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
11-10-2018 19:45 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
15-10-2018 21:45 не е избран Visteon - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
17-10-2018 21:45 не е избран SoftServe - Unify 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
24-10-2018 20:45 не е избран Unify - Proxiad 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
26-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Axway 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 6 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
01-11-2018 20:45 не е избран EPAM Systems - Unify 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
05-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - TEK EXPERTS 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
09-11-2018 20:45 не е избран Unify - UltraPlay 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
12-11-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - VIVACOM 4PLAY 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
14-11-2018 21:45 не е избран Minerva - Unify 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
19-11-2018 19:45 не е избран GemSeek - Unify 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
19-11-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Endava 10 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 1 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
26-11-2018 20:45 не е избран Unify - Tryzens 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
03-12-2018 19:45 Palmsbet stadium Algomatika - Kammarton - Unify 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
10-12-2018 18:45 не е избран Unify - Techhuddle 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
10-12-2018 20:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
12-12-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DATECS 6 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
05-03-2019 19:45 не е избран EPAM Systems - Unify 0 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
06-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Experian 6 - 2 Newton Championship 2
11-03-2019 00:00 не е избран Unify - NEXT GEN 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
11-03-2019 20:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 Newton Championship 3
18-03-2019 19:45 не е избран Карготек - Unify 4 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
18-03-2019 21:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 5 - 2 Newton Championship 4
25-03-2019 19:45 не е избран Unify - UnitedLex 10 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
27-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 6 - 1 Newton Championship 5
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 6
01-04-2019 21:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 1
08-04-2019 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Polygran Bulgaria 6 - 2 Newton Championship 7
08-04-2019 21:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Unify 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
11-04-2019 22:30 не е избран Unify - VMware 6 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
17-04-2019 19:00 не е избран Unify - SECTRON LTD. 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
18-04-2019 20:45 не е избран Techhuddle - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 8
22-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 2 - 2 Newton Championship 9
01-05-2019 00:00 не е избран Unify - SafeCharge 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
08-05-2019 19:45 не е избран DATECS - VIVACOM 4PLAY 1 - 5 Newton Championship 10
09-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Unify - BHTC 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
09-05-2019 20:45 не е избран Unify - GemSeek 14 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
13-05-2019 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 4 - 3 Newton Championship 11
16-05-2019 21:45 не е избран SBTECH 2 - Unify 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
20-05-2019 21:45 Palmsbet stadium CSC - Unify 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
29-05-2019 19:45 не е избран Axway - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 12
30-05-2019 21:45 не е избран Unify - Sirma 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
01-06-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - PLAYTECH 5 - 0 Newton Championship 13
01-06-2019 19:45 не е избран Unify - Apex Fund Services Bulgaria 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
03-06-2019 21:45 не е избран Minerva - Unify 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
06-06-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Unify 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
10-06-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - VIVACOM 4PLAY 4 - 1 Newton Championship 14
17-06-2019 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Genius Sports 3 - 1 Newton Championship 15
24-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 3 - 8 Newton Championship 16
27-06-2019 21:45 не е избран EGT-II - Unify 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
11-07-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - IBM 8 - 3 Newton Championship 17